• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

IOTA 2011 rezultati

Autor 9A3TY, 26. Siječanj 2012, 01:43:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A3TY

Čestitke 9A1CKL na osvojenom drugom mjestu u svojoj kategoriji.
Dečki, dokazali ste da boj ne bije puška već srce u junaka. To što ste vi ostvarili sa 100W i jednoelementnim antenama ja mogu samo sanjati ...
73 de Ivo, 9A3TY

9A2GA

#1
Link na rezultate:

http://iotacontest.com/contest/iota/2011/finalScore.php

73 de Boris 9A2GA
9A2GA is a member of 9A1WFF

9A2VX

Šteta. Ja poslao log, ali me nema u popisu. Vjerovatno se izgubio na putu ili krivi robi, a nism dobio niti potvrdu o primitku. A 97650 bodova baš i nije malo  :'( :'(
Ove godine sve provjeravam dva puta!
START-OF-LOG: 2.0
ARRL-SECTION: DX
CALLSIGN: 9A2VX
CLUB: Kvarner Rijeka
CONTEST: RSGB-IOTA
CATEGORY: SINGLE-OP ALL LOW MIXED
CLAIMED-SCORE: 97650
OPERATORS: 9A2VX
NAME: Zvone Sostaric
ADDRESS: Tina Ujevica 16
ADDRESS: Rijeka, HR 51000
ADDRESS: Croatia
CREATED-BY: N1MM Logger V11.6.2

VE3ZIK

9A3TY: evo ja cu napisati hvala u ime ekipe. U odnosu na 2010. godinu napravljen je jako dobar rezultat. Kukam na jako dobro jer znam da #1 nije daleko, HI. Salu na stranu, mislim da je ovo najbolji rezultat u ovoj kategoriji ikad iz 9A. Ekipa je prosle godine bila pojacana sa 9A1AA, a pripreme za 2012. godinu su vec - pocele. Ove godine cemo biti aktivni kao 9A0D. 8)
73, Zik VE3ZIK, /9A,/E7, /S5,  DK8ZZ, YT3ZZ