• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

RV60 (R6 poluotok Pelješac)

Autor 9A7IKF, 01. Svibanj 2010, 18:56:58

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A7IKF

 :D Evo da dan mali doprinos nas par entuziasta radioamatera.9A7IKF Damir, 9A6KVX Slobodan i mali (od kužine) pomočnik Damjan. 

Bili smo na RV 60 (R6 poluotok Pelješac) i napravili mali remont, zaminili kabel i antenu te još neke radove obavili, nebili naš repetitor proradija malo bolje pa sad isčekivamo razvoj situacije

9A7IKF


9A5TD

Svaka cast na trudu, barem netko ima jos volje...

Mada ne bi bilo lose da ste tu antenu montirali tako da reflektor bude cca 20 cm ispod vrha stupa.....

73....sretno....

9A6R

Bravo Damire,Slobo.Drugi put ponesi monterski pojas jer ovako možeš otrest obo tlej,nedaj Bože.
Sretno sa R6!


73,9A6R
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

9A2IY

Lipo odrađeno...i baš na moj 52.rođendan kad su mi dica došla doma :(
Za slijedeći put se vidimo ... pa ako mognemo skupa :)

pozz..  ekipa

OM8ARK

Very well done, I like the pics too, good job guys. Repeater is working perfectly with a very nice coverage, we have used it in September 2011. Any plans to connect this repeater to the Echolink? It covers the most popular places for tourists so this connection is really welcome. We really missed that on the repeater the last summer. Bye from Slovakia, good luck.