• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

Poklanjam repetitor

Autor 9A2Y, 26. Siječanj 2008, 10:18:06

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A2Y

    Mislim da bi u rubriku "Mali oglasi" trebalo uvesti i grupu "POKLANJAM", kao što ima njemački site : www.funkboerse.de Možda bi netko poklonio neispravan uređaj ili stare radio amaterske časopise,Cd callbook i sl.
   Prije dvije godine poklonio sam HRS-u dva ispravna 70 cm."STORNO" repetitora.Služili su za linkanje telefonske linije između glavne pošte u Hvaru i ACI marine "Palmižana" na St.Klementu.Ne znam što se uradilo s tim uređajima??!!
   Imam ispravan repetitor EI-Niš tip:PRS/FRS 440-4.RX 78.150/TX 82.650.
Poklanjam ga nekom(ali ne za djelove koji su u njemu) već ako sa prepravkom može nešto "pametno" napravit od njega.
  Kontat isključivo e-mail:9a2ydx@gmail.com
         Pozdrav Milan 9A2Y