• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

R1 na Celavcu

Autor 9A3PX, 29. Srpanj 2004, 20:43:05

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A3PX

Kazu 9a2cb, 9a2zd i 9a3pm da od repetitora R1 samo steta, jer ga smetnje drze u manje vise stalnij predaji. S obzirom na takovo stanje juce smo ga iskljucili. Smatralo se da smeta paketu na Celavcu. Nakon iskljucenja su smetnje na paketu i dalje ostale. Vjerojatno iste smetaju i repetitoru. Nadam se da cu ovih dana uspjeti posjetiti doticni objekat i pokusati ustanoviti u cemu je problem i sa paketom i R1. Do tada molim za strpljenje.
73 Tuna