• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

Repetitor 70 cm UCKA

Autor 9A5TD, 04. Rujan 2005, 23:33:14

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A5TD

Dakle ili se to meni cini ili uvijek nakon sto netko cacka po repetitorima na Ucki pocinju problemi ? Nakon zadnje stanke od prije par dana sada je R opet u funkciji ali uredno upata HR-3. U cemu je sada opet problem? Majprije je netko sjebo R4 na 2m, ceka li ista sudbina i ovaj R ??

73 de 9A5TD