• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

Kup Jadrana 2018

Autor 9A4CW, 23. Listopad 2018, 22:36:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A4CW

Moram komentirati da je ekipa oko KV robota bila vrijedna, i brzo
odradila prijavljene rezultate za ovo natjecanje.

Pa, pohvale ekipi.

P.S.
Nadam se da će bit objavljeno, dobio sam informaciju
da sam izbačen sa ovoga foruma zbog kritika.... pa sada "hvalim" HI

Pozdrav društvu, 9A4cw, Dejan
9A1CRS contest team

9A1AA

#1
Citat: 9A4CW  u 23. Listopad 2018, 22:36:37
Nadam se da će bit objavljeno, dobio sam informaciju
da sam izbačen sa ovoga foruma zbog kritika.... pa sada "hvalim" HI

Pozdrav društvu, 9A4cw, Dejan


Nisi dobio informaciju već dezinformaciju. ........
Nikada nisi imao zabranu pisanja na Forumu !!

A ekipa oko robota je samo odradila prijavljene rezultate u roku koji je zadan. Ništa revolucionarno i ništa novo.....
73, Ivo 9A1AA

9A4CW

Eto, taman sam pohvalio ekipu oko robota,
pa oni odmah pohvale mene i oduzmu mi potpuno legalne, ispravne i legitimne veze.

"Temeljitim pregledom svih pristiglih natjecateljskih dnevnika uočeno je kršenje članka 11. Općih pravila KV natjecanja HRS od strane slijedećih postaja: 9A1CCU, 9A1CEL, 9A1CLC, 9A1CTE, 9A1N i 9A5RD. Sve veze s navedenim postajama se poništavaju zbog očitog favoriziranja pojedinih postaja."

Interesantno je (barem meni), da te veze koje su mi poništene, ne mijenjaju ništa ni u kom slučaju i
ni u jednoj kategoriji. Isto tako je zanimljivo da mi je jedna od tih postaja dala broj veze 005.
Iz ovoga broja zaključujem da je bilo još onih koje "vole". Svakako ću ih pitati zašto sam im se baš ja svidio.

Pa kada su već tako javno, jasno i glasno stavljeni na stup srama, sa točno navedenim znakovima,
moram priznati da se osjećam zakinuto, što na popisu nije i moj znak, jer sam favoriziran.

Bilo bi lijepo, isto tako da se napišu i svi znakovi koje su prozvani favorizirali, kao i to da se objavi točan
broj veza koje je napravio koji znak koji je favorizirao određene natjecatelje.

Ovo po mome mišljenju nema nikakvog smisla, tim više što znakovi
(barem ovi koji su meni poništeni) nisu imali množitelje.

Pozdrav društvu, 9A4cw, Dejan
9A1CRS contest team