• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

Istočna slavonija - magistralni repetitor

Autor 9A5ADI, 08. Kolovoz 2015, 14:50:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A5ADI

Zanima me, da li HRS ima u nekim svojim planovima, postavljanje magistralnog repetitora na Borincima, pored Vinkovaca? Pitam to zbog toga što je vamo rupa što se tiče pokrivenosti repetitorima, već niz godina. Kako predajem fiziku i tehnički u ovdašnjim seoskim školama, mogao bih privući mlade u radioamaterizam. Svakako bi dobro došla takva infrastruktura budućim amaterima. Da im se korištenje Baofenga ne svede na pmr.