• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

HR Zimski kup 2015

Autor 9a6c, 26. Ožujak 2015, 12:29:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9a6c

Slušaj Boris...ja ću tebe lipo tužit...

Pa nisan ja cilo vrime pisa kako je sve super (robot, manager itd) nego neko drugi? Pa nisi se ti cilo vrime bunija da ne valja (robot, manager itd) nego neko drugi?

Šta je onda idila i ko je remeti?

Kakve sad veze imaju pozivne oznake sa Zimskim kupom, kao i skupština? I HAKOM?

Već san ti napisa, lipo je branit prijatelja, ali argumenti su argumenti, ali nije lipo u deficitu istih puštat dimnu zavjesu i lansirat spinove.

Nikom ne tribaju tvoji punti ni tvoja oznaka ma koja bila - ona šupačka ti malo preduga, ali ako je tvoj izbor, OK.

Kao što sam negdje pri početku napisao, iako su rezulati blagoslovljeni kao konačni i službeni, ipak su netočni bez obzira da li to mijenja poredak postaja po kategorijama. U tome je problem.

Ti svakako znaš, ali da podsjetim zaboravne, u jednom smo kupu imali razliku od samo 10 bodova između dvije prvoplasirane postaje. Vjerujem da nikom ne bi bilo svejedno kad bi se u takvoj situaciji rezultati obračunavali benevolentno kao u ovom.

Svi mi radimo u kupovima, ne po dekretu i narudžbi koji mene drže na ovom forumu (TNX), već stoga što to volimo i veseli nas. Ali nam je stalo i do toga da nam rezultati budu u okviru pravila natjecanja i bez prijepora ovakovog tipa.

Ajmo sad lipo ubacit u prvu i sačekat idući vikend da vidimo hoće li ove godine biti HRKljuša i Superkupa.

GL   

9A1IW

#16
Ja sam ti opsirno obrazlozio svoj stav i trebalo bi ti iz toga biti jasno zasto sam vise indiferentan prema.temi takmicenja. No ti pises zato sto pises. U narednom kontestu probajte vi takmicari uzeti drugu taktiku, umjesto namjestanja veza i muljanja u logovima pocnite se ulizivati Zeljku i Miljenku. Pa i sam si konstatirao da je moj plasman bolji bas iz tih razloga. Odatle mi poklonjeni mnozitelji i bodovi, zar ne? Vidis da to pali? I ne samo to, tvoj klupski kolega je konstatirao da je problem daleko dublji. Sve je pocelo poklanjanjem klase meni bliskim ljudima. A ako to tvrdi  doticni gospodin, mora da je tako. Zna se tko u svemu vidi zavjeru.

Vidis kako se sve ovo da lako objasniti?

Sreca pa je ovo samo hobi, a vi se zderite i dalje koji ste si od.toga stvorili zivot.

I jos jednom da ponovim - hitno salji ulizivacki mail deckima, bit ces prvi!

Hehehe.
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718
http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A1IW - Boris

9a6c

Ajme Boris...sve me više podsjećaš na kolegu nam Borivoja...

Vidiš ono što nitko ne vidi, čitaš kako nije napisano i tupiš svoje no matter what.
Nitko ti nije rekao da su dva mpl viška u tvom logu rezultat kumstva ili vazelina, ali oni su tamo gdje jesu, kao i kod nekih drugih i vjerojatno iz istih razloga - robot nije dobro podešen, administrator nije odradio svoje i td.

Mogao si jednostavno priznati da je crno nije bijelo i priča završena, ovako se samo koprcaš i stvar postaje sve smješnija. Ne vjerujem da prvacima u našim kupovima treba sve ono što si nabrojio, dobri su oni i bez toga, ali im ne treba ni ovo što se dešava, kako ni svima ostalima. Pa tako ni tebi itd...

Enivej, mislim da smo zbilja rekli dovoljno, ako ne i sve na ovu temu pa rezultat proglašavam službenim i konačnim, makar i bez katanca ;D

Jedina je sreća što je nečiji prijatelj koji to možda i nije još uvijek na poziciji unatoč ili baš zato pa još stigne popraviti stvar po n-ti put...

Ne dao Bog većeg zla ;)

9A1IW

Sta mogu kad sam glup i ulizica sa protekcijom. Mozda uopce nisam ni radioamater, mozda su i meni poklonili klasu. Zato cu osvojenu plaketu pokloniti tebi ili prvom ispod mene, da se ispravi apsolutna nepravda.  :D 'Ajd cao.
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718
http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A1IW - Boris