• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

R-2 Vis

Autor 9A7YY, 14. Veljača 2012, 22:46:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A7YY

Da ne spamam temu splitske nule, objavljujem da smo ja i moj "šarov" koji nikad nije vidio snijeg a ja ni zagazio već 30 godina. Unatoč svemu uspješno popravili repetitor na radost i veselje skladne i druželjubive radioamaterske zajednice. BTW 562 m ASL.



9A7PJT

 Ajde,

tebi bi i  oprostili  litle spam ;) .
Ode  dolazi  ka i prije . . . 9++ !

                                                                                                               73 PT
ps

daj  azuriraj  text ispod  avatara
uvik kontra, uvik kontra uvik kontra, takva sorta uvik kontra, takva sorta kad je nije, kad nije je je

9A7YY

Citat: 9A7PJT  u 15. Veljača 2012, 14:32:59
daj  azuriraj  text ispod  avatara

Evo jesam.  ;D