• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

R1 na Celavcu opet radi

Autor 9A3PX, 17. Listopad 2004, 18:33:09

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A3PX

Ponovno smo ukljucili R1 na Celavcu (juzni Velebit). Molim malo testiranja, pa da vidimo ide li to.

73 Tuna

9A6A

Molim sve koji koriste repetior ili prolaze tim dijelom Hrvatske (auto-cesta Zagreb-Split) da nam napišu svoja zapažanja o radu repetitora. Na Ćelavcu je bilo problema prouzročenih smetnjom od jednog difuznog odašiljača ali je taj problem otklonjen pa smo repetitor opet uključili. Svaka primjedba ili izviješće o radu su dobrodošli.

73
9a6a