• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

CQ WW 2010 RTTY

Autor 9A1AA, 08. Lipanj 2011, 13:52:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A1AA

O izvrsnim rezultatima naših postaja u prošlogodišnjem natjecanju CQ WW DX RTTY pročitajte na www.cro-cc.net

Još jednom čestitke svim 9A postajama i članovima CRO CC-a na odličnim rezultatima ;)
73, Ivo 9A1AA

VE3ZIK

http://cq-amateur-radio.com/cq_contests/cq_ww_rtty_dx_contest/2010_cq_ww_rtty_dx_contest/

Evo linkova u .pdf

a na prvoj strani sve ex YU ekipa se skupila hahahaha :-) Robert ST2AR, E77DX (E76C) i ja.  8)
73, Zik VE3ZIK, /9A,/E7, /S5,  DK8ZZ, YT3ZZ

9A1AA

Koliko ja vidim tamo je VE3ZIL  ;D

Svaka čast. Čestitke na rezultatu  ;)
73, Ivo 9A1AA

VE3ZIK

:-))))))

Vazno je da je u skoru ok rezultat, HI
Ovo je moje prvo ozbiljno RTTY takmicenje. Eto, IC 738, mic ulaz, no filters, 100W, OB 7-3 kod barba Role. Njemu cu posebno obracunati ovu reklamu u CQ Magazinu :)
73, Zik VE3ZIK, /9A,/E7, /S5,  DK8ZZ, YT3ZZ