• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

re:3nc

Autor 9A3XZ, 24. Kolovoz 2004, 09:34:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A3XZ

slazem se sa Fredijem u potpunosti...argumenti stoje no medjutim ako cemo na navedeni problem gledati iz radio-amaterske perspektive neka rpt ostane kakav-takav no definitvno ne radi korektno(mozda bi i na ucki nesto novije proizvodnje radio korektno no da sad ne ulazim u taj problem)!!!
Mladen