• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

R1 QRT ?!

Autor 9A8A, 07. Kolovoz 2008, 12:35:26

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A8A

Pozdrav !

Info za sve korisnike R1 na Ivančici !
Repetitor već par dana ne radi. Može se uključiti ali modulacija ne prolazi?
Repetitor je isključen i dopremljen u Varaždin, a tijekom slijedečih dana biti će otpremljen u HRS, pa dalje na servis u Kenwood.
Čim bude popravljen u najkračem vremenu vrača se na Ivančicu...

73's Mark, 9A8A

9A1KK

To te ja pitam,to je brzina,još se nije ni pokvaril kak treba a več je na popravku. :)
To ti je flexibilnost i briga o tehnici na nivou.
Za svaku poHvalu! :D