• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

HR kup

Autor 9A5MT, 29. Travanj 2004, 09:23:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A5MT

Pozdrav !!

Kao i ove godine bilo mi je zadovoljstvo raditi u HR kupu!

  Osao sam u portabl i vidim da je bilo uspjesno jer nitko nije  radio iz BM-a  pa makar i sa dipolom 2m iznad zemlje skor je dobar!!

          9A5MT/p  Marin
73, GL
Marin  9A5MT