Koristim forumski prostor da podsjetim da vikend pred nama donosi Worked All Europe najtecanje u organizaciji njemačkog DARC-a, ovog puta njegov SSB "period".
Pravila (iako stoji 2024. godina u naslovu) su na poveznici https://www.darc.de/der-club/referate/conteste/wae-dx-contest/en/wae-rules/ (https://www.darc.de/der-club/referate/conteste/wae-dx-contest/en/wae-rules/)
Zanimljivost ovog contesta osim mogućnosti da se odradi koja lijepa DX veza je izmjena QTC-ova...
Natjecanje se odvija na opsezima 80-10m a propagacije obećavaju...
Svima koji će sudjelovati sretno i ugodnu zabavu
73 6kx
P.S. - kratica u DxLog-u za unos QTC-a je:
Citat:[Ctrl]+[L]