Prijavljeni rezultati davno vidljivi, neko vrijeme i preliminarni...
Osvrt na rad 9A0HQ stoji već dva mjeseca (taj dio ažurno odrađen)...
No mene zanima, jesam li u logu 12x kao što je u mojem 9A0HQ te kada će biti objavljena lista onih (10 + 5) koji su to učinili, ako (nas) ima toliko?
Počela jesen pa se možda ovaj put planiraju navijačke nagradne majice sa dugim rukavima?
73,
. .
Bok, na 160m CW jesi u logu
73, Dino
Pozdrav svima,
moj propust što ovo nije prije riješeno. Na žalost samo su dva operatora sa osobnim pozivnim oznakama odradila 9A0HQ 12x (svi opsezi CW i SSB) i to 9A1AA i 9A9EE. Uz njih od 9A postaja 12x u logu imamo i 9A1CCY. Osobno sam očekivao viša ali kaj je tu je. Možda da se sa reklamom krenulo ranije.....
Od stranih postaja osim HQ postaja, nema niti jedne osobne d anas je 12x odradila ali to je do reklame i tu smo prilično zakasnili.
Nadam se da ćemo iduće godine to sve uspjeti prije iskoordinirati i na vrijeme objaviti pa da bude i veća aktivnost 9A postaja.
za sada bi prosil 9A1AA i 9A9EE da mi na mejl 9a3ag'at'hamradio.hr pošalju veličine majica koje nose i adrese na koje žele da im ih dostavimo da im otisnemo pozivne iznake i pošaljemo.
uz ispriku na kašnjenju srdačan 73 svima
Saša, 9A3AG
Citat: 9A3AG u 24. Rujan 2018, 14:02:34
Pozdrav svima,
moj propust što ovo nije prije riješeno. Na žalost samo su dva operatora sa osobnim pozivnim oznakama odradila 9A0HQ 12x (svi opsezi CW i SSB) i to 9A1AA i 9A9EE. Uz njih od 9A postaja 12x u logu imamo i 9A1CCY. Osobno sam očekivao viša ali kaj je tu je. Možda da se sa reklamom krenulo ranije.....
Od stranih postaja osim HQ postaja, nema niti jedne osobne d anas je 12x odradila ali to je do reklame i tu smo prilično zakasnili.
Nadam se da ćemo iduće godine to sve uspjeti prije iskoordinirati i na vrijeme objaviti pa da bude i veća aktivnost 9A postaja.
za sada bi prosil 9A1AA i 9A9EE da mi na mejl 9a3ag'at'hamradio.hr pošalju veličine majica koje nose i adrese na koje žele da im ih dostavimo da im otisnemo pozivne iznake i pošaljemo.
uz ispriku na kašnjenju srdačan 73 svima
Saša, 9A3AG
Ma nemaš frke, samo da znamo na čemu smo... adresu i opaske sam poslao u mailu.
TNX!
Poslao sam jučer e-mail na dvije e-mail adrese koje imam za 9A3AG.
Sa niti jedne nije stigao odgovor da je e-mail stigao na pravo mjesto !!?
Moja adresa na qrz.com je ispravna a ima me i u 9A callbooku.
Veličina majice je XXXL.
Evo i službenih rezultata ovogodišnjeg IARU HFC
https://contests.arrl.org/ContestResults/2018/IARU-HF-2018-FinalFullResults.pdf