Poštovani publikum danas popodne je R-2 na Visu demontiran radi servisiranja.
Pero 9A6A će to nastojati napraviti u što kraćem roku pa se nadam da nećete biti uskraćeni za možebitne "važne" komunikacija.
Hvala Peri što je jedini od dosadašnjih UKW managera iskazao interes za isušivanje močvare.
Nadam se što prije, ipak nam je ovo glavni repetitor u Dalmaciji, pa i dalje.
Evo, taman jučer smo ja i 9A8RA osposobili RU Labišnica, pa evo da izjednačimo broj ;) 439.3875 i nadamo se a smo utekli od talijana ;)
73