Hrvatski Radioamaterski Savez

KV aktivnosti => KV natjecanja => Autor teme: 9a6c u 30. Svibanj 2016, 13:58:27

Anketa
Pitanje: Što mislite o našem KV povjerenstvu?
Opcija 1: Povjerenstvo obavlja svoj posao savjesno i predano glasova: 3
Opcija 2: Ovo je najnesposobnije povjerenstvo koje smo imali glasova: 11
Opcija 3: Povjerenstvo nije zainteresirano za posao koji ima je povjeren glasova: 3
Opcija 4: Povjerenstvo nije kompetentno za obavljanje posla koji im je povjeren glasova: 7
Opcija 5: Predsjednik, IO, Stručna služba i KV povjerenstvo ne znaju što im je posao glasova: 6
Naziv: Što mislite o našem KV povjerenstvu?
Autor: 9a6c u 30. Svibanj 2016, 13:58:27
Drage kolege,

Inspiriran posljednjim rezultatima HRKupa ovogodišnjeg nudim svim zainteresiranima da među pet ponuđenih rješenja u ovoj anketi izaberu najviše dva, i to samo što mi se čini da bi izbor samo jednog bio ograničavanje slobode mišljenja i izražavanja.

Anketa će biti otvorena 10 dana pa molim sve koji imaju želju da iskažu svoj sud.

Unaprijed zahvaljujem na sudjelovanju.

Naziv: Odg: Što mislite o našem KV povjerenstvu?
Autor: 9A2VX u 31. Svibanj 2016, 12:25:56
Mene su prisilili da više definitivno ne radim naše konteste pod 9a2vx.