Pozdrav !
Sandra, HK3JJB se zahvaljuje na plaketi, stigla je i do nje:
Bravo i lijepo od nje, samo Mark, mislim da si pogriješio godinu....
Tek su prijavljeni rezultati... Ovo je bilo za tvog mandata ;D
Nisam znao da je nova komisija već uspjela poslati nagrade prije konačnih rezultata... ???
Mala šala! 73! Zvone
Pozdrav !
Da, moja greska, plaketa je za 2014.g....
Ivo daj ovo premjesti u 9ACW 2014. ?
Hvala Zvone.
73
Mark
Ne mogu premjestiti u temu koje nema, hi
No, mogu ovoj promijeniti naslov ;)
OK, hvala Ivo!
Zvone, kada bi plakete dolazile na vrijeme onda ja ne bi brkao godine? ;)
73
Mark
Citat:Zvone, kada bi plakete dolazile na vrijeme onda ja ne bi brkao godine? ;)
Imaš pravo Mark!
I ja sanjam o rangiranju trenutno uploadanih logova i o objavi logova i rezultata nakon 8 dana.
( ili bar nakon 15 dana, pa da im pružimo 7 dana za žalbe HI!) ;)
Ja samo mogu reći da mi je drago što su plakete za 2014-u ponovo malo većih dimenzija nego one iz 2013-e.
Razlika je samo u dimenzijama drveta ali (po meni) ovo je puno ljepša varijanta.
Nema tu puno mudrosti. Postoje dvije opcije. 1 - plakete slati odmah čim se objave službeni rezultati (na web stranici, ne na robotu) ili 2 - plakete slati tako da stignu mjesec dana prije ovogodišnjeg natjecanja i tako ujedno budu reklama i pozivnica za novi contest.
Treća opcija, slanje plaketa sa zakašnjem (nakon proteka više od 12 mjeseci) je antipropaganda toga natjecanja.
Ne znam da li ste primjetili ali pad u broju logova 2014 vs 2015 je cca 20%, 947 vs 796 a jedan od razloga je kašnjenje sa plaketama.....