Hrvatski Radioamaterski Savez

UKV aktivnosti => Repetitori => Autor teme: 9A5TD u 10. Svibanj 2015, 11:54:25

Naziv: PETEHOVAC - 145.6375 ponovo u pogonu
Autor: 9A5TD u 10. Svibanj 2015, 11:54:25
Od Cetvrtka je u pogonu opet repetitor na Petehovcu. Trenutno na pomocnoj anteni na niskom dijelu stupa ali jos 10-k dana ne moze drugacije. Ako netko ima priliku neka malo testira....

Repetitor je radi slobodno ili sa subtonom od 173,8 Hz.
Naziv: Odg: PETEHOVAC - 145.6375 ponovo u pogonu
Autor: 9A7KFF u 10. Svibanj 2015, 15:15:54
Kad podignem natrag stup(bojao se grmljavine)iz Ogulina ti javim kako prolazi.73
Naziv: Odg: PETEHOVAC - 145.6375 ponovo u pogonu
Autor: 9A7KXP u 10. Svibanj 2015, 17:51:37
U odnosu na kako je bilo prije,sada ja jako,jako loše.

Dugo Selo.

65w za otvoriti i signal 1s.


73 Hristo 9a7kxp
Naziv: Odg: PETEHOVAC - 145.6375 ponovo u pogonu
Autor: 9A5TD u 10. Svibanj 2015, 17:55:58
DA to smo i ocekivali, prije je antena bila na cca 30 metara sa 5 dBd-a i cca 45m kabela 1/2 cola, a sada je dipol sa 0-dBd na visini cca 12m i cca 30metara RG-213 kabela....

Cudo da ga i otvoris...

No ovaj tjedan vjerovatno stavljamo novu policu u prostor i sarafimo antenu na staro mjesto pa se nadamo punoj formi.....