Neki DXCC odbrojavaju uz pompu i vatromet, negdje u tišini čekaju da počne borba od 1440min u 2014. godini.
Nije valjda da uz WRTC koji je zaživio unutar tog natjecanja ne postoji mogućnost da se nešto najavi, potakne i sl. (prošlih godina je to jako dobro funkcioniralo, ponajviše zahvaljujući 1AA).
Ako bude
9A0HQ
u zraku pokušat ću ga opet uhvatiti što više puta te popunjavati listu WRTC stanica.
Neke repke odavno imaju objavljene lokacije, očekivane radne frekvencije, moguće diplome, i sl.
http://www.darc.de/referate/dx/contest/da0hq/contestinfo/
http://tm0hq.ref-union.org/?p=1855
http://www.crk.cz/olhq/2014/14_team.html
...
A mi?
73,
T.
P.S. Trka sa bubamarom u tom terminu nudi borbu tek za 3.mjesto.
Ovogodišnju organizaciju 9A0HQ ekipe u potpunosti je preuzeo KV manager i Povjerenstvo za KV tako da mi informacije dosta kasne.
No malo je krenulo pa će uskoro na webu HRS-a i CRO CC-a biti objavljene i prve informacije.
Najvažnije je to da će 9A0HQ ponovo biti u IARU HFC po sedmi puta zaredom ;)
Za manje od 4 sata počinje IARU HF C 2014 koji 12 posada 9A0HQ ekipe s ne strpljenjem iščekuje.
Biti ćemo aktivni na opsezima od 10 do 160m (bez WARC), CW i SSB vrstama rada, istovremeno.
Radujemo se svakoj vezi s 9A postajom.
Računamo na vašu podršku ;)
Kažu iz DA0HQ: Mehr als 22.000 QSOs stehen im Log und allen hat es wieder viel Spaß gemacht.
Lani su bili prijavljeni s 21516 QSO na 2. mjestu, dok im je UBN donio pobjedu.
T.
Ekipa 9A0HQ ove godine ostvarila je najbolji rezultat u dosadašnjih 11 nastupa.
Ukupno 15.520 veza, 500 množitelja i 24.3 milijuna bodova.
Vjerujemo da je to dovoljno za još jedan top - ten plasman.
Hvala svima koji su se javili našim posadama ;)
Na http://www.arrl.org/logs-received?con_id=58637 nalaze se prijavljeni rezultati. Top 10 je osiguran, ali izgleda su i mnogi drugi također napredovali u povećanju svojih najboljih rezultata.
Znaći, prostora za napredak još imamo.
73,
T.
P.S. Sa 100w iz grada i ove godine uspješno odrađeno svih 12 posada :)
Bok!
Ima dosta krivih kategorija...dečki pogledajte. Ima nas dosta u Multi Operator
a znam da nije tako. Bar kod mene. Upravo sam poslao e-mail zahtjev za korekciju
( ako to hoda) i c/p headera.
73 Dino
Prema pravilima IARU Contesta Single op. ne smije koristiti packet cluster, skimmer i sl. a ako koristi tj ako prijavi assisted automatski s prebacuje u Multi op. single TX kategoriju.
Izvod iz pravila:
4.1.3. Use of spotting nets, packet, or multi-channel decoders (such as CW Skimmer) is not permitted. Single-operator stations that use spotting nets, packet or multi-channel decoders will be reclassified to the Multi-operator, Single Transmitter category.
73
Zlatko, 9A2EU