Prošli tjedan se radio remont na poziciji gdje su postovljena naša dva repetitora te je došlo do isključenja istih koji ne rade. Čeka se ogovorna osoba 9A2HW, koja ima pristup na tu lokaciju, kako bi repetitore dovela u funkcionalno stanje. Nakon uključenja sljedi i obavijest na forumu.
Isprobajte sad popularnu Zagrebačku R6..
Pozdrav!
VHF - sada S1-2 , prije S5-6
UHF - sada ne prolazim , Prije S9+++
u JN75og
VHF prijem 3S jedinice , sa 5w otvaram GL
Vidim ja da bez nas to ne bu delalo kako treba....ti se pobrini za Janje, pivu i rostilj a mi cemo ostalo......
Sve se nekako nazire da si u pravu, ne gine mi janje i piva..
70cm na Sljemenu trenutno ne radi , jer je odgovorna osoba ustanovila kvar na lokaciji te je dotičnom repetitoru pregorio ispravljač, stoga se sysop za 70cm pismeno očitovao da se repetitor popravi u ovlaštenom Kenwood servisu. Kada će rpt biti spreman za rad do daljnjeg se nezna što ovisi o veličini ustanovljenog kvara.
Hvala na pažnji ..