Hrvatski Radioamaterski Savez

UKV aktivnosti => Repetitori => Autor teme: 9A6ARP u 15. Travanj 2014, 08:37:04

Naziv: SLJEME VHF/UHF
Autor: 9A6ARP u 15. Travanj 2014, 08:37:04
Prošli tjedan se radio remont na poziciji gdje su postovljena naša dva repetitora te je došlo do isključenja istih koji ne rade. Čeka se ogovorna osoba 9A2HW, koja ima pristup na tu lokaciju, kako bi repetitore dovela u funkcionalno stanje. Nakon uključenja sljedi i obavijest na forumu.
Naziv: Odg: SLJEME VHF/UHF
Autor: 9A6ARP u 26. Travanj 2014, 22:25:33
Isprobajte sad popularnu Zagrebačku R6..
Naziv: Odg: SLJEME VHF/UHF
Autor: 9A4HP u 27. Travanj 2014, 10:47:26
Pozdrav!

VHF - sada S1-2 , prije S5-6
UHF - sada ne prolazim  , Prije S9+++


u JN75og
Naziv: Odg: SLJEME VHF/UHF
Autor: E76MJ u 27. Travanj 2014, 22:16:01
 VHF prijem 3S jedinice , sa 5w otvaram   GL
Naziv: Odg: SLJEME VHF/UHF
Autor: 9A5TD u 29. Travanj 2014, 18:59:19
Vidim ja da bez nas to ne bu delalo kako treba....ti se pobrini za Janje, pivu i rostilj a mi cemo ostalo......
Naziv: Odg: SLJEME VHF/UHF
Autor: 9A6ARP u 30. Travanj 2014, 07:52:03
Sve se nekako nazire da si u pravu, ne gine mi janje i piva..
Naziv: Odg: SLJEME VHF/UHF
Autor: 9A6ARP u 01. Svibanj 2014, 13:01:14
70cm na Sljemenu trenutno ne radi , jer je odgovorna osoba ustanovila kvar na lokaciji te je dotičnom repetitoru pregorio ispravljač, stoga se sysop za 70cm pismeno očitovao da se repetitor popravi u ovlaštenom Kenwood servisu. Kada će rpt biti spreman za rad do daljnjeg se nezna što ovisi o veličini ustanovljenog kvara.

Hvala na pažnji ..