Da ne spamam temu splitske nule, objavljujem da smo ja i moj "šarov" koji nikad nije vidio snijeg a ja ni zagazio već 30 godina. Unatoč svemu uspješno popravili repetitor na radost i veselje skladne i druželjubive radioamaterske zajednice. BTW 562 m ASL.
(http://yoursmiles.org/tsmile/nysnowmen/t7824.gif) (http://yoursmiles.org/t-nysnowmen.php)
(http://www.pohrani.com/f/1l/x2/1XjDxWxP/p1050135.jpg)
Ajde,
tebi bi i oprostili litle spam ;) .
Ode dolazi ka i prije . . . 9++ !
73 PT
ps
daj azuriraj text ispod avatara
Citat: 9A7PJT u 15. Veljača 2012, 14:32:59
daj azuriraj text ispod avatara
Evo jesam. ;D