Hrvatski Radioamaterski Savez

UKV aktivnosti => Repetitori => Autor teme: 9A7YY u 14. Veljača 2012, 22:46:48

Naziv: R-2 Vis
Autor: 9A7YY u 14. Veljača 2012, 22:46:48
Da ne spamam temu splitske nule, objavljujem da smo ja i moj "šarov" koji nikad nije vidio snijeg a ja ni zagazio već 30 godina. Unatoč svemu uspješno popravili repetitor na radost i veselje skladne i druželjubive radioamaterske zajednice. BTW 562 m ASL.
(http://yoursmiles.org/tsmile/nysnowmen/t7824.gif) (http://yoursmiles.org/t-nysnowmen.php)

(http://www.pohrani.com/f/1l/x2/1XjDxWxP/p1050135.jpg)
Naziv: Odg: R-2 Vis
Autor: 9A7PJT u 15. Veljača 2012, 14:32:59
 Ajde,

tebi bi i  oprostili  litle spam ;) .
Ode  dolazi  ka i prije . . . 9++ !

                                                                                                               73 PT
ps

daj  azuriraj  text ispod  avatara
Naziv: Odg: R-2 Vis
Autor: 9A7YY u 15. Veljača 2012, 19:37:16
Citat: 9A7PJT  u 15. Veljača 2012, 14:32:59
daj  azuriraj  text ispod  avatara

Evo jesam.  ;D