Hrvatski Radioamaterski Savez

UKV aktivnosti => Repetitori => Autor teme: 9A7DAY u 12. Prosinac 2004, 09:50:04

Naziv: xxxxxxxxx
Autor: 9A7DAY u 12. Prosinac 2004, 09:50:04
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Naziv: klinci
Autor: 9A4DB u 12. Prosinac 2004, 11:31:42
Ovaj prvi dio posta "no comment"
A oko klinaca, naveo bih primjer koji se meni i mom klincu dogodio
prije cca mjesec....
Klinac ide sam tjedan na Sljeme pa onda ponosni tajo uci klinca (10 g)
da u slucaju da mobiteli zakazu (a to je moguce sa N strane) kako
koristiti vokac. Poslije lokalne veze na 50 mW idemo mi odrzati vezu
sa nekim na simpleksu kad tamo dobronamjeran savjet:
- Bolje ti je nemoj klinca uci't jer bu ti sam upalil stanicu i javljal se!
Kaze jedan stariji gospodin kome FM sluzi da bi tracao a pri tome platio
sto manje T impulsa.
Klinac je to cuo, stanicu ponio, javio se nije, (a zamislite kako bi prosao
na R6) kada mu spomenem tecaj samo odmahne rukom.
Gotovo je.......
Naziv: xxxxxxxxx
Autor: 9A3LI u 12. Prosinac 2004, 11:51:14
Citat:Kaze jedan stariji gospodin kome FM sluzi da bi tracao a pri tome platio
sto manje T impulsa.

E da, zahvaljujuci njemu i njemu slicnim starijim(!!) gospodinima takvo
nam je stanje u HRSu kakvo je  !!

To me podsetilo na doba kad sam imao volju raditi nesto oko PR mreze.
(prosla me )  :wink: