xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ovaj prvi dio posta "no comment"
A oko klinaca, naveo bih primjer koji se meni i mom klincu dogodio
prije cca mjesec....
Klinac ide sam tjedan na Sljeme pa onda ponosni tajo uci klinca (10 g)
da u slucaju da mobiteli zakazu (a to je moguce sa N strane) kako
koristiti vokac. Poslije lokalne veze na 50 mW idemo mi odrzati vezu
sa nekim na simpleksu kad tamo dobronamjeran savjet:
- Bolje ti je nemoj klinca uci't jer bu ti sam upalil stanicu i javljal se!
Kaze jedan stariji gospodin kome FM sluzi da bi tracao a pri tome platio
sto manje T impulsa.
Klinac je to cuo, stanicu ponio, javio se nije, (a zamislite kako bi prosao
na R6) kada mu spomenem tecaj samo odmahne rukom.
Gotovo je.......
Citat:Kaze jedan stariji gospodin kome FM sluzi da bi tracao a pri tome platio
sto manje T impulsa.
E da, zahvaljujuci njemu i njemu slicnim starijim(!!) gospodinima takvo
nam je stanje u HRSu kakvo je !!
To me podsetilo na doba kad sam imao volju raditi nesto oko PR mreze.
(prosla me ) :wink: