Hrvatski Radioamaterski Savez

UKV aktivnosti => Repetitori => Autor teme: 9A3WP u 11. Listopad 2011, 08:30:44

Naziv: live, streaming audio 24/7!
Autor: 9A3WP u 11. Listopad 2011, 08:30:44
Možda će vas zanimati kakva je aktivnost na repetitorima WW:

KBARA Repeaters (Washington State) go live, streaming audio 24/7!

http://forums.qrz.com/showthread.php?315949-KBARA-Repeaters-(Washington-State)-go-live-streaming-audio-24-7!&s=5ab2563d36d2a086b1c68b778ab49369&p=2356509#post2356509

Jako zanimljiv "live, streaming audio" portal:

http://www.radioreference.com/apps/audio/?action=genre&genre=4


73 Goran, 9A3WP.
><<<

Naziv: Odg: live, streaming audio 24/7!
Autor: 9A3TY u 11. Listopad 2011, 10:14:29
Poslušao ja malo Amateur Repeater Los Angeles Area 147.435mhz
Nisam ni vidio napomenu  *Warning - Adult Content & Language a dočekale me "kolege" s prepucavanjima, psovkama i svađama. Jedan priča o tome kako živi od lažne mirovine,  napušava se cijeli dan i ništa ne radi, ... Očigledno ništa ne zaostajemo za "razvijenim" zapadnim zemljama.

Neko ovdje reče da se tako može pričati samo na CBu  :D

A ja mislio da smo mi grozni  ;)
Naziv: Odg: live, streaming audio 24/7!
Autor: 9A3WP u 11. Listopad 2011, 10:31:03
Citat: 9a3ty  u 11. Listopad 2011, 10:14:29
Poslušao ja malo Amateur Repeater Los Angeles Area 147.435mhz
Nisam ni vidio napomenu  *Warning - Adult Content & Language a dočekale me "kolege" s prepucavanjima, psovkama i svađama. Jedan priča o tome kako živi od lažne mirovine,  napušava se cijeli dan i ništa ne radi, ... Očigledno ništa ne zaostajemo za "razvijenim" zapadnim zemljama.

Neko ovdje reče da se tako može pričati samo na CBu  :D

A ja mislio da smo mi grozni  ;)

Ajoj a ti baš od preko 1500 linkova uspijevaš pronaći i smeće  :P
Kad već komentiram da velim da sam znao slušati službe tipa NYPD Special Op's ili slično.
Zanimalo me recimo tijekom uragana što se događa... Moj osobni dojam je da su službe
odlično organizirane i visoko profesionalne. Pravi užitak je slušati dispatch-ere, posebno YL :-)
Moguće je otvoriti i slušati nekoliko linkova/stream-ova odjednom.
Tijekom uragana #Irene bio je aktivan i link prema 14.325
Naravno, ne zaboravite na razliku u vremenskoj zoni, dakle GMT -6 do -8 sati :-)