Pozdrav kolegama na R4
Od danas R4 na Ucki radi 100% OK na svojoj staroj frekvenciji. NOVINA je CTCSS koji se MORA koristiti za prolaz kroz R4 frekvenicja tona je 173.8 Hz. Meteo stanica je skinuta i nakon promjene par osiguiraca koji su spaljni nakon zadnje grmljavine sve bi trebalo biti po starom. Hvala svima koji su se potrudili prilikom testiranja i ostalih radnji.
Ugodan rad.
73...de 9A5TD
8) mašala 9A5TD !!!
ovih dana ću iz navigacije probat okinut, možda i noćas!
73 de 9a3bse
update:
isprobano: uvijeti rada Yaesu VX-170 maritime mobile, 5W, qth navigacija negdje ispred riminija, fondo skala!