O izvrsnim rezultatima naših postaja u prošlogodišnjem natjecanju CQ WW DX RTTY pročitajte na www.cro-cc.net
Još jednom čestitke svim 9A postajama i članovima CRO CC-a na odličnim rezultatima ;)
http://cq-amateur-radio.com/cq_contests/cq_ww_rtty_dx_contest/2010_cq_ww_rtty_dx_contest/
Evo linkova u .pdf
a na prvoj strani sve ex YU ekipa se skupila hahahaha :-) Robert ST2AR, E77DX (E76C) i ja. 8)
Koliko ja vidim tamo je VE3ZIL ;D
Svaka čast. Čestitke na rezultatu ;)
:-))))))
Vazno je da je u skoru ok rezultat, HI
Ovo je moje prvo ozbiljno RTTY takmicenje. Eto, IC 738, mic ulaz, no filters, 100W, OB 7-3 kod barba Role. Njemu cu posebno obracunati ovu reklamu u CQ Magazinu :)