Hrvatski Radioamaterski Savez

KV aktivnosti => KV natjecanja => Autor teme: 9A1AA u 08. Lipanj 2011, 13:52:30

Naziv: CQ WW 2010 RTTY
Autor: 9A1AA u 08. Lipanj 2011, 13:52:30
O izvrsnim rezultatima naših postaja u prošlogodišnjem natjecanju CQ WW DX RTTY pročitajte na www.cro-cc.net

Još jednom čestitke svim 9A postajama i članovima CRO CC-a na odličnim rezultatima ;)
Naziv: Odg: CQ WW 2010 RTTY
Autor: VE3ZIK u 08. Lipanj 2011, 22:01:31
http://cq-amateur-radio.com/cq_contests/cq_ww_rtty_dx_contest/2010_cq_ww_rtty_dx_contest/

Evo linkova u .pdf

a na prvoj strani sve ex YU ekipa se skupila hahahaha :-) Robert ST2AR, E77DX (E76C) i ja.  8)
Naziv: Odg: CQ WW 2010 RTTY
Autor: 9A1AA u 08. Lipanj 2011, 22:06:34
Koliko ja vidim tamo je VE3ZIL  ;D

Svaka čast. Čestitke na rezultatu  ;)
Naziv: Odg: CQ WW 2010 RTTY
Autor: VE3ZIK u 08. Lipanj 2011, 22:13:43
:-))))))

Vazno je da je u skoru ok rezultat, HI
Ovo je moje prvo ozbiljno RTTY takmicenje. Eto, IC 738, mic ulaz, no filters, 100W, OB 7-3 kod barba Role. Njemu cu posebno obracunati ovu reklamu u CQ Magazinu :)