http://www.arrl.org/news/british-man-convicted-for-deliberate-interference-operating-without-a-license
Tako se to radi.
Četiri mjeseca uvjetno... ::) I nije baš nešto ali opet bolje išta nego ništa! Fali tu još i paprena novčana kazna uz oduzimanje uređaja i kombija, pa da kazna bude stvarno kaznom. Jedino mi nije jasan ovaj curfew (policijski sat)? Nije li to možda kakav rad za opće dobro ili tako nešto? Tko poznaje njihov pravni sustav? Da je 12 sati intenzivnog tucanja kamena, e to bi bilo ono pravo ;D
Britanac bez licence ,koji je namjerno ometao radioamatere,osuđen na četiri mjeseca uvjetno na osamnaest mjeseci,kolikio sam shvatio neradi se o radioamateru....
Ma jok, kakav radio-amater, to je čistokrvni avlijaner, hoću reć' pirat ;D Možda je nekad bio radio-amater, nešto zabrljao, dobio vritnjak, pa se htio osvetiti ???