Repetitori rade.
UHF isproban samo sa Mosora i iz Splita. Sve OK!
VHF sam danas isprobavao sa 9A4M i 9A3COL za vrijeme mojeg povratka sa Mosora u Zagreb.
R3A je u potpunosti uporabljiv sa signalom u mobil-u (do min 5 S jedinica) sve u unutrašnjost na relaciji Klis-Sinj-Peručko jezero-Civljane. Na pojedinim lokacijama je dobar signal sve do iza Kijeva. Signal definitivno nije uporabljiv nakon prolaska Polače prema Kninu.
Svaka čast, VHF repetitor pokriva lijepi dio Zagore.
73 de Boris 9A2GA
. . . samo sta u Zagori nema nikoga za javit se :( .. .
73 PJT
??? ...... KAKO NEMA KADA CILI SPLIT ZA VIKEND ODE DOMA U ZAGORU