Hrvatski Radioamaterski Savez

UKV aktivnosti => Repetitori => Autor teme: 9A7IKF u 25. Siječanj 2010, 22:04:26

Naziv: Biokovo
Autor: 9A7IKF u 25. Siječanj 2010, 22:04:26
Danas 25.01.2010. u isčekivanju ponovnog puštanja u rad RV58 (R5) i RU698 (RU5) na Biokovu grupa entuzijasta  9A7PMS Matko, 9A6KVX Slobodan, 9A7PLK Krešo i 9A3AFT Branko iz Makarske se  po lošem vremenu i ledu uputila na Biokovo. U želji da ubrza rješavanje problema rada repetitora grupa je u potpunosti uspjela.l
Naziv: Odg: Biokovo
Autor: 9A5BAA u 25. Siječanj 2010, 22:42:25
Super!
Jeli R5 išta bolje radi na prijemu nego prije?
Naziv: Odg: Biokovo
Autor: 9A5ST u 26. Siječanj 2010, 06:22:22
Na Kmensko je bilo -4C !
Koliko je bilo gori ???
Svaka čast!
73 de 9A5ST
Zeky
Naziv: Odg: Biokovo
Autor: 9A7PJT u 26. Siječanj 2010, 14:28:32
 Nazalost "struze"   :-\ jos   , ali valjda kad se pride na digitaliju
mozda prodise sam od sebe   :D   . . .

                                                                                                    73 PJT
Naziv: Odg: Biokovo
Autor: 9A6R u 26. Siječanj 2010, 16:02:35
Bravo momci.Mora se priznat da imate volje...bez obzira na rezultat.Biokovo je  meni puno lipše zimi nego liti.


73,9A6R