Danas 25.01.2010. u isčekivanju ponovnog puštanja u rad RV58 (R5) i RU698 (RU5) na Biokovu grupa entuzijasta 9A7PMS Matko, 9A6KVX Slobodan, 9A7PLK Krešo i 9A3AFT Branko iz Makarske se po lošem vremenu i ledu uputila na Biokovo. U želji da ubrza rješavanje problema rada repetitora grupa je u potpunosti uspjela.l
Super!
Jeli R5 išta bolje radi na prijemu nego prije?
Na Kmensko je bilo -4C !
Koliko je bilo gori ???
Svaka čast!
73 de 9A5ST
Zeky
Nazalost "struze" :-\ jos , ali valjda kad se pride na digitaliju
mozda prodise sam od sebe :D . . .
73 PJT
Bravo momci.Mora se priznat da imate volje...bez obzira na rezultat.Biokovo je meni puno lipše zimi nego liti.
73,9A6R