Ponovno smo ukljucili R1 na Celavcu (juzni Velebit). Molim malo testiranja, pa da vidimo ide li to.
73 Tuna
Molim sve koji koriste repetior ili prolaze tim dijelom Hrvatske (auto-cesta Zagreb-Split) da nam napišu svoja zapažanja o radu repetitora. Na Ćelavcu je bilo problema prouzročenih smetnjom od jednog difuznog odašiljača ali je taj problem otklonjen pa smo repetitor opet uključili. Svaka primjedba ili izviješće o radu su dobrodošli.
73
9a6a