Prvo svima sve naj u NY-2010. a onda odmah na posao. Kako sam se prihvatio zadatka po pitanju repetitora na podrucju:
1. Istarska Zup.
2. PRIM-RI Zup
3. Licko-Senjska
4. Zadarska Zup.
Volio bih sakupiti sve povratne informacije sa terena o STANJU repetitora, instalacija, pristupa do objekata i idajama korisnika koji se nalaze na tim podrucjima. Sto ima vise povratnih informacija lakse cemo napraviti plan popravaka, instalacija i deinstalacija navedene opreme, volio bih sakupiti sto je moguce vise informacija do kraja prvog mjeseca ili ti ga 31-Jan-2010.
Sve mozete poslati na moj privatni mail ili me kontaktirati na 098-224-284 / 091-224-2844 / od 08:00h do 21:00h
73...de 9A5TD
Za sada niti jedna povratna informacija, znaci sve je u najboljem redu ?
Vidjet ćeš kad negdje zašteka ;D
što se Zadarske županije tiće znam da je moj icom e90 otvarao repetitor na Ugljanu koji je uglavnom neupotrebljavan odnosno šutljiv. ???,na Viru sam otvarao Učku na 439000mhz i Prominu na 438800mhz.
Pitanje za iskusnije?
Kako da komuniciram sa Zagrebom iz Zadra ako u Zadru sa vokcem ne otvaram Velebit( a čujem ga s 1s jedinicom)a u Zagrebu ne mogu otvoriti Učku jer prije toga otvorim uhf repetitor kod Krškog dok iz Zadra super otvaram Učku .Riječ je o uhf jer na vhf osim Ugljana ništa ne otvara.
Citat: 9A7KXP u 13. Veljača 2010, 20:33:09
Pitanje za iskusnije?
Kako da komuniciram sa Zagrebom iz Zadra ako u Zadru sa vokcem ne otvaram Velebit( a čujem ga s 1s jedinicom)a u Zagrebu ne mogu otvoriti Učku jer prije toga otvorim uhf repetitor kod Krškog dok iz Zadra super otvaram Učku .Riječ je o uhf jer na vhf osim Ugljana ništa ne otvara.
Hi,
Za sada mozes pomocu ECHOLINKA, jos koji mjesec se nece moci na Velebit, posade vise nema na objektu tako da se nista ne cisti...cekamo PROLJECE.... A onda dolaze nove antene i ako bude srece jedan APRS digi.....