Oče li novi kalendar?
Treći misec je proša!
73 de 9A5ST
Zeky
Hoće,hoće.....vrlo brzo :)
Na cro-cc portalu stoji kalendar za travanj 2009.
Jan, SM3CER je prije par dana stavio kalendare za travanj i svibanj na http://www.sk3bg.se/contest/ pa se možete poslužiti njima dok ja ne odradim ostatak.
O.K. Ivo...TNX!!!
73 de 9A5ST
Zeky