Hrvatski Radioamaterski Savez

UKV aktivnosti => Repetitori => Autor teme: 9A3XZ u 24. Kolovoz 2004, 09:34:03

Naziv: re:3nc
Autor: 9A3XZ u 24. Kolovoz 2004, 09:34:03
slazem se sa Fredijem u potpunosti...argumenti stoje no medjutim ako cemo na navedeni problem gledati iz radio-amaterske perspektive neka rpt ostane kakav-takav no definitvno ne radi korektno(mozda bi i na ucki nesto novije proizvodnje radio korektno no da sad ne ulazim u taj problem)!!!