Na Psunju je postavljen RU 704 (438.800 MHz, -7.6 MHz). Probajte, i molim komentar.
73 Tuna
Hello Tuna,kod mene u Čepinu se čuje relativno dobro na FT780 i 26el.DJ9BV horizontalno......Par puta sam pozivao sa 10 i 100W,ali izgleda da nikoga nije bilo......hi....pozdrav i HVALA de Zlatko 9A2SB
To je dosta dobra vijest. Na vertikalnu polarizaciju bi trebao doci barem 10 dB vise. Steta sto nema korisnika pa da vidimo kako radi. Ali mozda ih bude kada malo jenjaju godisnji.
73 Tuna