Hrvatski Radioamaterski Savez

UKV aktivnosti => Repetitori => Autor teme: 9A8A u 07. Kolovoz 2008, 12:35:26

Naziv: R1 QRT ?!
Autor: 9A8A u 07. Kolovoz 2008, 12:35:26
Pozdrav !

Info za sve korisnike R1 na Ivančici !
Repetitor već par dana ne radi. Može se uključiti ali modulacija ne prolazi?
Repetitor je isključen i dopremljen u Varaždin, a tijekom slijedečih dana biti će otpremljen u HRS, pa dalje na servis u Kenwood.
Čim bude popravljen u najkračem vremenu vrača se na Ivančicu...

73's Mark, 9A8A
Naziv: Odg: R1 QRT ?!
Autor: 9A1KK u 07. Kolovoz 2008, 17:16:54
To te ja pitam,to je brzina,još se nije ni pokvaril kak treba a več je na popravku. :)
To ti je flexibilnost i briga o tehnici na nivou.
Za svaku poHvalu! :D