Pozdrav !
Info za sve korisnike R1 na Ivančici !
Repetitor već par dana ne radi. Može se uključiti ali modulacija ne prolazi?
Repetitor je isključen i dopremljen u Varaždin, a tijekom slijedečih dana biti će otpremljen u HRS, pa dalje na servis u Kenwood.
Čim bude popravljen u najkračem vremenu vrača se na Ivančicu...
73's Mark, 9A8A
To te ja pitam,to je brzina,još se nije ni pokvaril kak treba a več je na popravku. :)
To ti je flexibilnost i briga o tehnici na nivou.
Za svaku poHvalu! :D