....dani su postali sve duzi,vrijeme se popravlja.....mozda previse pitam za svoje godine al ipak...naime dal bi neko bio voljan ako takav uopce postoji u 9A da malo eksperimentiramo na 1,2 ghz i 10ghz ATV naime ja sam voljan otici na neku "cuku" najvjerovatnije ucku i probati malo eksperimentirati na recenim frekvama.....zainteresirani slobodno se javite ..nemoj te se sramit :))))) 73 de 9a3xz-jn64wu
Ja ću biti sigurno za na 1.2GHz! Trenutno radim YAGI! Generator slike je gotov (vidi www.qsl.net/9a2ga). TX je pri kraju a RX je SAT prijamnik.
Čujemo se kad zgotovim.
evo sad je 08:18 min hi!hi! i nemas pojma kako si mi uveselio dan..jedva cekam da proradis ako zelis radi konzultacija ili nekog materijala eventualno nazovi me na 052-532-336 ..mobitel je trenutno kod zene hi!Hi! ...al samo danas....73 de 9a3xz-mladen-pula!!!!
Cuki,gori uši,trdo sprid i meko uzad!!! :D :) :)