Kazu 9a2cb, 9a2zd i 9a3pm da od repetitora R1 samo steta, jer ga smetnje drze u manje vise stalnij predaji. S obzirom na takovo stanje juce smo ga iskljucili. Smatralo se da smeta paketu na Celavcu. Nakon iskljucenja su smetnje na paketu i dalje ostale. Vjerojatno iste smetaju i repetitoru. Nadam se da cu ovih dana uspjeti posjetiti doticni objekat i pokusati ustanoviti u cemu je problem i sa paketom i R1. Do tada molim za strpljenje.
73 Tuna