Hrvatski Radioamaterski Savez

UKV aktivnosti => Repetitori => Autor teme: 9A7PHR u 08. Lipanj 2007, 23:38:40

Naziv: RU -700
Autor: 9A7PHR u 08. Lipanj 2007, 23:38:40
Kaj se događa sa 70cm repetitorom na Sljemenu?
Kad će proradit!
  >:( >:( >:(
Naziv: Odg: RU -700
Autor: 9A6A u 20. Lipanj 2007, 14:41:51
Zbog pregaranja izlaznog stupnja repetitor RU 700 je skinut i odnesen na popravak. Popravljen je i vraćen na Sljeme. Za sada radi s manjom snagom dok se ne nabavi originalni hibrid za izlazni stupanj.

9a6a
Naziv: Odg: RU -700
Autor: 9A7PHR u 08. Srpanj 2007, 18:00:48
Zahvaljujem na odgovoru!