Hrvatski Radioamaterski Savez

UKV aktivnosti => Repetitori => Autor teme: 9A3XZ u 11. Lipanj 2004, 08:27:44

Naziv: r2 na Hvaru !?
Autor: 9A3XZ u 11. Lipanj 2004, 08:27:44
ajd ca se nis ne hvalite da ste postavili rpt....dalmatinci skromni ljudi...pa makar bili i u zagrebu:))))))))svaka cast......ide to punom parom odkad vam je 9a6a president..cestitke jos jedanput!!!!73 de 9a3xz-mladen-pula-jn64wu
Naziv: r2 na Hvaru !?
Autor: 9A4FW u 11. Lipanj 2004, 16:59:15
Nemoj ga previse hvaliti da se ne pokvari  :D

73 de Zeljko, 9a4fw
Naziv: r2 na Hvaru !?
Autor: 9A6A u 14. Lipanj 2004, 08:55:05
:oops: