Dana 17.01.2007. pušten je u rad R6 na frekvenciji 145.750 MHz sa pozivnom oznakom 9A0VVK. Repetitor se nalazi na Borincima pokraj Vinkovaca ( QTH loc. JN95IH ).
Molimo sve radioamatere koji su u mogućnosti da isprobaju repetitor i pošalju svoju poruku ovdje kako bismo istestirali kvalitetu rada i pokrivenost.
Ovaj projekt izveden je zajedničkim sredstvima i radom članova RK "Vinkovci" 9A1CHI i RK "Vukovar" 9A1CAV.
Za nekoliko dana repetitor će biti spojen na Echolink.
Toliko i do slušanja preko R6!
73 de 9A4EW, Hrvoje
Najiskrenije čestitke svima koji su sudjelovali
u obavljenom poslu !!!
Tako se to radi, čista petica !!!
Sretno i do slušanja !!!
73's
Igor
9A4CD
Pozdrav svima je dobiosam jedan repetitor a izgubio drugi,drugim rječima mogu zaboraviti Zagrebačku šesticu,vjerujem da se moglo naći sretnije rješenje, 73 Drago 9a8du