Hrvatski Radioamaterski Savez

UKV aktivnosti => Repetitori => Autor teme: 9A6R u 04. Siječanj 2007, 06:30:40

Naziv: Repetitor R2 na Hvaru
Autor: 9A6R u 04. Siječanj 2007, 06:30:40
Repetitor R2 145650 koji radi na otoku Hvaru ne radi pa me zanima u čemu je problem i kad će ponovno proraditi.Ako netko zna nešto o ovome molim da ovdje napiše par riječi.Hvala

9A6R
Naziv: Repetitor R2 na Hvaru
Autor: 9A2JG u 04. Siječanj 2007, 07:48:06
Reni kupi si kalendar. Zar se nismo dogovorili da nezgodna pitanja idu nakon snježne kraljice? Još dok su Tom i Slaven bili susjedi bili su u  opticaju golubovi.
73, Koki 9A2JG
Naziv: Repetitor R2 na Hvaru
Autor: 9A4CD u 04. Siječanj 2007, 09:17:27
Niti ja ga ne čujem u Zagrebu.
Možda ga Janica Kostelić svečano upali.

73's
Igor
9A4CD
Naziv: Repetitor R2 na Hvaru
Autor: 9A4DB u 04. Siječanj 2007, 10:09:12
Zovite Iznoguda da popravi........

Nema velike stete jer kad i radi ne mozes sa vokcem kroz
njega sa glavnog trga u Hvaru (Pijaca) nego samo iz trajektne
luke :-) *Maslinica SG

Pa kad Iznogud dodje, nek podesi tu devijaciju koja cca.
5 godina ne valja.

Black Sheep

PS( Puno je Iznoguda, ali samo je jedan pravi )
Naziv: repetitor r2 na hvaru
Autor: 9A6R u 04. Siječanj 2007, 11:22:11
Ja ozbiljno a vi se zaj.....e.Ima bit da će tribat izvadit staru Bračku šesticu i stavit je na Vidovu goru u pogon.
DD
Naziv: Repetitor R2 na Hvaru
Autor: 9A2JG u 04. Siječanj 2007, 11:41:21
Koju je kupio grad Split, i koja je imala sve papire za legalan smještaj (zajedno sa prvim radiofarom u ex YU).
73, Koki 9A2JG
Naziv: repetitor r2 na hvaru
Autor: 9A6R u 04. Siječanj 2007, 12:36:06
Pa i ova duja ima papire,valjda?
Naziv: Repetitor R2 na Hvaru
Autor: 9A4CD u 04. Siječanj 2007, 12:38:45
Proradio bi sigurno on odmah (R6) samo stvar je u tome
što ima stari identifikator pa se ne može staviti.

73's
Igor
9A4CD
Naziv: Repetitor R2 na Hvaru
Autor: 9A7YY u 04. Siječanj 2007, 12:52:44
Citat:Ima bit da će tribat izvadit staru Bračku šesticu i stavit je na Vidovu goru u pogon.

A tek "moj" R5, šta je on prašio ...........
Naziv: re
Autor: 9A3XZ u 04. Siječanj 2007, 13:10:11
odlicno je krenulo......!!!!
sad dok ne primite jedno 583 komentara ....nista od repetitora,zato se bolje primite posla nego da mlatite praznu slamu !!!

73 de 9a3xz
Naziv: repetitor r2 na Hvaru
Autor: 9A6R u 04. Siječanj 2007, 13:33:27
Moj 3XZ ne vozi ti našu brigu..ti se tako i tako ne koristiš njime.
Sretna ti Nova Godina
9A6R
Naziv: Repetitor R2 na Hvaru
Autor: 9A2JG u 04. Siječanj 2007, 14:16:11
Još samo da se javi No. 15. sa IOCA HR WW (Grimm).
Trčem pred TV.
73, Koki 9A2JG
Naziv: Repetitor R2 na Hvaru
Autor: 9A4CD u 04. Siječanj 2007, 15:59:02
Sigurno su Talijani jedini odahnuli kad su se navedeni
repetitori ugasili.
Sad da ih upalimo bilo bi #$%&*
Kakve mi lokacije imamo a ne znamo ih iskoristiti.

73's
Igor
9A4CD
Naziv: Repetitor R2 na Hvaru
Autor: 9A2JG u 04. Siječanj 2007, 17:10:42
Je, samo s malom razlikom što je njihov R2 ovdje S 5-7, iz istočne Hercegovine S 9, i što oni ne ulaze ispod 50-100W u repetitor, a većina u Dalmaciji od 5-15 W IN.

Što reče Janica između dvije vožnje Snow queen trophy-a, sram me je uspoređivat naše amatere s njima.
Ekspedicije tipa 1A4A to samo potvrđuju.

73, Koki 9A2JG
Naziv: Repetitor R2 na Hvaru
Autor: 9A2KL u 04. Siječanj 2007, 17:41:07
Ama huncuti jedni dalmatinski. Pricekajte da Pero dodje na godisnji pa ce vam proraditi ta blabla fonija. Ili organizirajte neku svecanu skupstinu i uputite poziv svima i neko ce doci to drediti da bi mogli navoditi posjetioce....pa snadjite se malo sami. Samo kukate a ne koristite ga uopce ka ni digipitore. ALLLOOOOOO skulirajte se malo blitvari. I stavite repetitor na neboder kod Iznoguda da vam je dostupan kad ste skrti placati karte za trajekt.
Naziv: Repetitor R2 na Hvaru
Autor: 9A2KL u 04. Siječanj 2007, 17:44:32
Reni napisa

Citat:Repetitor R2 145650 koji radi na otoku Hvaru ne radi


Pa jel radi ili ne radi???
Naziv: Repetitor R2 na Hvaru
Autor: 9A2JG u 04. Siječanj 2007, 17:56:28
Ako ništa , onda od jutra do večeri slušamo : četiri-niš-četiri-valjevo -timok-beograd Planina Leotar. Ka da se spremamo za kviz znanja!
Leone nije fair, ko iz druge, ko iz treće, a Ti iz prve.
Šta reče did Kikaš, prvi pa ...
Ali nije svako zlo ni za zlo; više se čitaju knjige, posjećuju prijatelji, više se radi na KV-u, ispiše se i poneka QSL-ka (ne svako, zna se) ...
73, Koki 9A2JG
Naziv: repetitor r2 na hvaru
Autor: 9A6R u 04. Siječanj 2007, 18:48:42
Ne radi ima par dana.73
Naziv: Repetitor R2 na Hvaru
Autor: 9A2JG u 05. Siječanj 2007, 18:13:07
Pokoj vični daruj njemu Gospodine!
Koga nema, bez njega se i može i mora.