Danas je pusten u rad repetitor na papuku R2
73 marko
dali ima indefikaciju
role yz1zo
Za svaku je pohvalu trud "dečkića": 9A2C-Marijan,9A3SO-Zdenko,9A4WT ex T94NK-Marko,9A2YO-Julije.....i još nekih promatrača.repetitor radi stabilno sa identifikacijom 9A0VPZ JN85UL (nisam siguran da je točan lokator,Kapavac je JN85WL......nije bitno samo neka potraje).Nakon ukljućenja bilo je javljanja od Maribora do Smedereva,Zenice......vrlo veliki domet sa te lokacije.Amateri iz Požege su priključili conect na echolink pa tu imamo prekooceanska javljanja što mislim da nije baš primjereno za ovakav repetitor.......Našoj "dvojčici" želim uspješan rad i puno hvala svima na trudu.
Slušao sam oba repetitora (R1 i R2) i čini mi se da rade dobro tj. nema "fantomskih" interfernecija.
Svaka čast i kapa dolje za ekipu koja je osmislila i izvela sve radnje :wink:
Čujemo se.....
73, Ivo 9A1AA