A 7-ica.
Mario
Citat: 9a7imrA 7-ica.
Mario
Ako misliš na velebitsku biti če u stavljena u rad između 11 i 14 07 2006g
moramo pustiti neke profesionalne službe (MUP,OiV) da prvo oni srede svoje
antene pa čemo mi naći neko mjestašce za naše gdje neće smetati ni oni nama ni mi njima ,a pogotovo ne radio Otočac koj radi sa 1KW na 3metra od naše antene pa nam je sqelch stalno otvoren i R7 u predaji?!
Nema smisla da montiramo danas ili sutra antene pa da nas za 3-4 dana zovu da to selimo na drugo mijesto,(kao na Učki).
Na tom objektu barem ima puno mijesta pa neće biti problema naći mjestašce za naše antene.
de 9a7dye
Sandro
Nemojte mi slati e-mailove na privatni email kao što su pitanja;
1; Zašto Uhf Učka ide lošije,
2; Zagreb je išao bolje na 70Cm prije šta se dogodilo
3; Zašto je 70 cm na _Velebitu pod ctcss-om
4; Zašto je 70 cm na _Učki pod ctcss-om
5; Tko se igra sa zaključavanjem repetitora
6; Zašto ne rade i šta je sa digipiterima 9A0XRI ,9A0XSE
7; ne napadajte mene nisam ja za to sve kriv ,ja i ekipa samnom pokušavamo to dovesti u red,imena svih u ekipi imaju u savezu HRS-u
pa koga zanima neka se njima obrati
Odgovori na ovo gore;
1;Položaj antene je privremen!
2; Neznam,možda propagacija
3; Kod nestanka struje uključi se ctcss, sysop ga može isključiti daljinski
4; Kod nestanka struje uključi se ctcss, sysop ga može isključiti daljinski
5; ?? samo onaj koji ima pasworde,mislim da je tu problem u povremenim ispadima struje,a probat čemo i to riješiti
6; 9A0XRI radi ,a zašto neide prema sloveniji neznam ,provijeriti ćemo
9A0XSE vidjet čemo za koji dan ,zadnja informacija je u prekidu produžni kabel?
7; Molim da se pridržavate pa prije nekog vremena nije skoro ništa radilo,a sada pokušavamo to riješiti trajno, a to se nemože napraviti u jedan dan ,pa to je hobi (volonterski) nije profi služba.
Hvala na trudu.Strpljenja treba svima samo neka proradi.
Mario
9a7imr