Evo čekam da to netko drugi napiše, ali za sada ništa.
Čudne su mi već duže vrijeme frekvencije na kojima se u našem KUP-u
radi SSB. U 9A se uglavnom radi ispod 3.700 KHz, a pravila nalažu iznad. P razred koji Pravilnikom SSB smije raditi samo ispod 3.700 time ne može raditi u contest-u, a 99% drugih će tako i tako kršiti propozicije. Ajde Zlatko napravi nešto glede toga (a ne samo djecu raditi).
73 GL in HR KUP
Vlado, 9A2D
P.S. Ovo je bilo dobronamjerno