Hrvatski Radioamaterski Savez

UKV aktivnosti => Repetitori => Autor teme: 9A7BBD u 01. Listopad 2005, 19:41:25

Naziv: NEVRIJEME NA KVARNERU
Autor: 9A7BBD u 01. Listopad 2005, 19:41:25
Ovo sam prenio sa dugog foruma jer mislim da ima puno onih koje ta informacija interesira.
Nadajmo se najboljem. 9a7bbd

> Na SENJ-u udario grom i izgleda unistio VN trafo za napajanje objekta. Cekamo da to netko popravi. U razlici par minuta stala i UCKA. Takodjer grom. Nakon zamjene osiguraca u napajanju, repetitor se probudio, a digitalije nisu.

Raport je zalostan, ali biti ce bolje!

73, Tuna, 9a3px<