Hrvatski Radioamaterski Savez

UKV aktivnosti => Repetitori => Autor teme: 9A2RI u 23. Srpanj 2005, 09:33:57

Naziv: 9A0UPO
Autor: 9A2RI u 23. Srpanj 2005, 09:33:57
RAPORT U POREČU
Prije svega čestitam za uspiješno postavljenje repetitora, to je več jedan veliki korak.
Sa GP dualbander jedva se ga čuje a ulazi se samo sa velikom snagom 25W.
Sa 2 X 10 jagice vertikalne pol. se ga ćuje diskretno dobro , ulaz i sa manjom snagom 5W.
Možda bi trebao ići malo bolje.
Puno uspijeha i pozdrava iz Poreča
73 Tullio
Naziv: odlicno
Autor: 9A3XZ u 23. Srpanj 2005, 11:07:20
Prije svega jedno veliko HVALA za Luku 9a6nfg i ostale clanove posade...vozikajuci se jucer po Istri u vise navrata sam "okidao" rpt sa tokcem i malom antenom ...dobro da sad ne filozofiram kao i ostali rpt negdje se cuje ,a negdje ne.U svakom slucaju jos jedan doprinos amaterizmu u 9A ,a posebice u Zupaniji Istarskoj!!!

73 de 9a3xz-cuki-pula-jn64wu

P.S. i da ne zaboravim spomenuti nasega lokalnog prijatelja Darka oe7dbh iz Tirola koji je donirao navedeni rpt  

UGODNO VAM LJETO ...NA UHF VALOVIMA.....!!!