Da li se to meni čini (sve je moguče) ili nešto s 70 cm
repetitorom na Sljemenu nije u redu, dosta ga slabo
čujem iako ga aktiviram (jednostavno) kao i prije.
73's
Igor
9A4CD
Pozdrav Igore !
Baš sam danas zamolio Ivicu ( 9A2HW) da pokuša saznati što je sa repetitorom, već sam pomislio da mi je netko "podesio" antenu jer ga jedva čujem.
73 de Zdravko - 9A6ZT
Pozdrav decki,
I ja sam to primjetio. Bolje ga vidim nego sto ga cujem :)
Nego, jel ima netko mail od Ivice 2HW? Ako nije problem, posaljite mi na mail.
Pozdrav,