Hrvatski Radioamaterski Savez

UKV aktivnosti => Repetitori => Autor teme: 9A4CD u 30. Svibanj 2005, 15:27:32

Naziv: RU na Sljemenu
Autor: 9A4CD u 30. Svibanj 2005, 15:27:32
Da li se to meni čini (sve je moguče) ili nešto s 70 cm
repetitorom na Sljemenu nije u redu, dosta ga slabo
čujem iako ga aktiviram (jednostavno) kao i prije.


73's
Igor
9A4CD
Naziv: RU SLJEME 70 cm
Autor: 9A6ZT u 30. Svibanj 2005, 15:51:45
Pozdrav Igore !

Baš sam danas zamolio Ivicu ( 9A2HW) da pokuša saznati što je sa repetitorom, već sam pomislio da mi je netko "podesio" antenu jer ga jedva čujem.

73 de Zdravko - 9A6ZT
Naziv: RU na Sljemenu
Autor: 9A5ANB u 31. Svibanj 2005, 09:31:24
Pozdrav decki,
I ja sam to primjetio. Bolje ga vidim nego sto ga cujem :)

Nego, jel ima netko mail od Ivice 2HW? Ako nije problem, posaljite mi na mail.

Pozdrav,