Callbook

Pozivna oznaka Ime Adresa
9A0C TEHNIČAR Radioklub Ilica 256 b, 10000 ZAGREB
9A0CLX DUBROVNIK Radioklub B. BogišiĆa 14, 20000 DUBROVNIK
9A0LH KOPRIVNICA Radioklub Trg mladosti 1a, 48000 KOPRIVNICA
9A0R RIKA Radioklub Mire R.Ban 14/3, 51000 RIJEKA
9A0V VUKOVAR/Richter Radioklub I. G. KovaČiĆa 38, 32000 VUKOVAR
9A1AAD DUBROVNIK Radioklub B. BogišiĆa 14, 20000 DUBROVNIK
9A1AAX POREČ Radioklub Mate Balota 4, 52440 POREČ
9A1AAY NOVA GRADIŠKA Radioklub Frankopanska 43, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A1ABD ZAGREB Radioklub Trg žrtava fašizma 14, 10000 ZAGREB
9A1ACD ARENA-PULA Radioklub , 52100 PULA
9A1ADE ZAGREB Radioklub Trg žrtava fašizma 14, 10000 ZAGREB
9A1AKL SPLIT Radioklub Krležina 32, 21000 SPLIT
9A1ARS RIJEKA Radioklub , 51001 RIJEKA
9A1AYZ DUBRAVA Radioklub Grižanska 3, 10040 ZAGREB
9A1B BJELOVAR Radioklub Hebrangova 76, 43000 BJELOVAR
9A1BHI DUBROVNIK Radioklub B. BogišiĆa 14, 20000 DUBROVNIK
9A1BIJ SAMOBOR Radioklub Trg Matice Hrvatske 5, 10430 SAMOBOR
9A1BJK OPATIJA Radioklub Augusta Šenoe 5, 51410 OPATIJA
9A1BOP OSIJEK Radioklub KrižaniĆev trg 1, 31000 OSIJEK
9A1BRS VUKOVAR/Richter Radioklub I. G. KovaČiĆa 38, 32000 VUKOVAR
9A1BST ZADAR Radioklub R.BoškoviĆa bb, 23001 ZADAR
9A1BTU VALLIS AUREA Radioklub Ul. Republike Hrvatske 1c, 34000 POŽEGA
9A1C KARLOVAC Radioklub Maksimilijana Vrhovca 15, 47000 KARLOVAC
9A1CAB SISAK Radioklub Vatrogasna 2, 44000 SISAK
9A1CAE VALLIS AUREA Radioklub Ul. Republike Hrvatske 1c, 34000 POŽEGA
9A1CAH TEHNIČAR Radioklub Ilica 256 b, 10000 ZAGREB
9A1CAK VARAŽDIN Radioklub J. KrižaniĆa 33, 42001 VARAŽDIN
9A1CAL MEđIMURJE Radioklub Vladimira Nazora 16, 40000 ČAKOVEC
9A1CAM VARAŽDIN Radioklub J. KrižaniĆa 33, 42001 VARAŽDIN
9A1CAO VARAŽDIN Radioklub J. KrižaniĆa 33, 42001 VARAŽDIN
9A1CAP VARAŽDIN Radioklub J. KrižaniĆa 33, 42001 VARAŽDIN
9A1CAR Udruga za promociju tehničke kulture Glina Radioklub Joševica 18, 44400 GLINA
9A1CAT VARAŽDIN Radioklub J. KrižaniĆa 33, 42001 VARAŽDIN
9A1CAU VARAŽDIN Radioklub J. KrižaniĆa 33, 42001 VARAŽDIN
9A1CAV VUKOVAR/Richter Radioklub I. G. KovaČiĆa 38, 32000 VUKOVAR
9A1CAW ČEPIN Radioklub Kralja Zvonimira 96, 31431 ČEPIN
9A1CAX đAKOVO Radioklub Vijenac k.A.Stepinca 10, 31400 đAKOVO
9A1CAY BIOKOVO Radioklub FranjevaČki put 2, 21300 MAKARSKA
9A1CAZ GRADA ZABOKA Radioklub KumroveČka 4, 49210 ZABOK
9A1CBA BRDOVEC Radioklub Ilije GregoriĆa 26, 10291 BRDOVEC
9A1CBB NOVI MAROF Radioklub Zagorska 27, 42200 NOVI MAROF
9A1CBE VARAŽDIN Radioklub J. KrižaniĆa 33, 42001 VARAŽDIN
9A1CBK Đurđevac Radioklub Antuna Radića 8, 48350 Đurđevac
9A1CBM MARJAN Radioklub M.DržiĆa 2, 21000 SPLIT
9A1CBO STUBICA/HuČiĆ Radioklub Podgorska cesta 30, 49240 DONJA STUBICA
9A1CBR MARJAN Radioklub M. DržiĆa 2, 21000 SPLIT
9A1CBT LOUIS BRAILLE Radio klub slijepih Draškovićeva 80/3, 10000 ZAGREB
9A1CBU MARJAN Radioklub M. DržiĆa 2, 21000 SPLIT
9A1CBV KRIŽEVCI Radioklub Strossmayerov trg 5, 48260 KRIŽEVCI
9A1CBX VARAŽDIN Radioklub J. KrižaniĆa 33, 42001 VARAŽDIN
9A1CCB GARIĆ Radioklub Kolodvorska 2, 43280 GAREŠNICA
9A1CCC STUBICA/HuČiĆ Radioklub Podgorska cesta 30, 49240 DONJA STUBICA
9A1CCH ARENA-PULA Radioklub , 52100 PULA
9A1CCJ NIKOLA TESLA Radioklub Trg.A.StarČeviĆa 18, 31540 DONJI MIHOLJAC
9A1CCM KRAPINA/MartinoliĆ Radioklub A. Hercega Brke 2, 49000 KRAPINA
9A1CCN ZADAR Radioklub R. BoškoviĆa 3, 23001 ZADAR
9A1CCU NOVSKA Radioklub , 44330 NOVSKA
9A1CCX DARUVAR Radioklub Strossmayerova 32, 43500 DARUVAR
9A1CCY JAN HUS Radioklub Masarykova 5, 43500 DARUVAR
9A1CDA GARIĆ Radioklub Kolodvorska 2, 43280 GAREŠNICA
9A1CDB GRUBIŠNO POLJE Radioklub BraĆe RadiĆa 4, 43290 GRUBIŠNO POLJE
9A1CDD BJELOVAR Radioklub Hebrangova 76, 43000 BJELOVAR
9A1CDF BJELOVAR Radioklub Hebrangova 76, 43000 BJELOVAR
9A1CDI POREČ Radioklub Mate Balota 4, 52440 POREČ
9A1CDJ POREČ Radioklub Mate Balota 4, 52440 POREČ
9A1CDK ZAGREB Radioklub Trg žrtava fašizma 14, 10000 ZAGREB
9A1CDL MARJAN Radioklub M. DržiĆa 2, 21000 SPLIT
9A1CDM RIJEKA Radioklub , 51001 RIJEKA
9A1CDS đAKOVO Radioklub Vijenac k. A. Stepinca 10, 31400 đAKOVO
9A1CDT SAMOBOR Radioklub Trg Matice hrvatske 5, 10430 SAMOBOR
9A1CDU SAMOBOR Radioklub Trg Matice hrvatske 5, 10430 SAMOBOR
9A1CDZ RIJEKA Radioklub Laginjina 15, 51000 RIJEKA
9A1CEB RIJEKA Radioklub , 51001 RIJEKA
9A1CED NIKOLA TESLA Radioklub A. Hebranga bb, 43000 BJELOVAR
9A1CEI PAZIN Radioklub M. B. Rašana 2/4, 52000 PAZIN
9A1CEJ NOVIGRAD Radioklub Vladimira Nazora bb, 52466 NOVIGRAD
9A1CEL NOVSKA Radioklub , 44330 NOVSKA
9A1CEO DARUVAR Radioklub Strossmayerova 32, 43500 DARUVAR
9A1CEP DUGA RESA/PetruniĆ Radioklub MrežniČke poljice 13, 47250 DUGA RESA
9A1CEQ IVANIĆ/Robek Radioklub Ljudevita Gaja 3, 10310 IVANIĆ-GRAD
9A1CEU OZALJ Radioklub Zrinski i Frankopana 2, 47280 OZALJ
9A1CEW DUBROVNIK Radioklub B. BogišiĆa 14, 20000 DUBROVNIK
9A1CEX DUBROVNIK Radioklub B. BogišiĆa 14, 20000 DUBROVNIK
9A1CEZ SAMOBOR Radioklub Trg Matice hrvatske 5, 10430 SAMOBOR
9A1CFD NOVIGRAD Radioklub Vladimira Nazora bb, 52466 NOVIGRAD
9A1CFH đAKOVO Radioklub Vijenac k. A. Stepinca 10, 31400 đAKOVO
9A1CFI OGULIN Radioklub B. Frankopana 13, 47300 OGULIN
9A1CFK CRIKVENICA Radioklub Trg Stjepana RadiĆa 2/3, 51260 CRIKVENICA
9A1CFL AUGUST CESAREC Radioklub Stjepana Škreblina 1, 49218 PREGRADA
9A1CFM KRIŽEVCI Radioklub Strossmayerov trg 5, 48260 KRIŽEVCI
9A1CFN VIDOVA-GORA Radioklub Petra JakšiĆa 4, 21400 SUPETAR
9A1CFQ ARENA-PULA Radioklub , 52100 PULA
9A1CFR VELIKA GORICA/Šroler Radioklub Augusta Šenoe 18, 10410 VELIKA GORICA
9A1CFU SISAK Radioklub Vatrogasna 2, 44000 SISAK
9A1CFY RIJEKA Radioklub , 51001 RIJEKA
9A1CFZ đAKOVO Radioklub Vijenac k.A.Stepinca 10, 31400 đAKOVO
9A1CGB POREČ Radioklub Mate Balota 4, 52440 POREČ
9A1CGC POREČ Radioklub Mate Balota 4, 52440 POREČ
9A1CGJ NOVA GRADIŠKA Radioklub Frankopanska 43, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A1CGK ŽELJKO VIDOVIĆ-ROKY Radioklub Vladimira Nazora bb, 35410 NOVA KAPELA
9A1CGL KOPRIVNICA Radioklub Trg mladosti 1a, 48000 KOPRIVNICA
9A1CGO MLADOST/Hrabar Radioklub Kneza Trpimira 45, 21220 TROGIR
9A1CGU SAMOBOR Radioklub Trg Matice hrvatske 5, 10430 SAMOBOR
9A1CGV SAMOBOR Radioklub Trg Matice hrvatske 5, 10430 SAMOBOR
9A1CGW KOPRIVNICA Radioklub Trg mladosti 1a, 48000 KOPRIVNICA
9A1CGX ZELENI BRIJEG/BrižiĆ Radioklub Dobriše CesariĆa 1a, 44000 SISAK
9A1CGY SAMOBOR Radioklub Trg Matice hrvatske 5, 10430 SAMOBOR
9A1CHB ZADAR Radioklub R.BoškoviĆa 3, 23001 ZADAR
9A1CHD SAMOBOR Radioklub Trg Matice hrvatske 5, 10430 SAMOBOR
9A1CHE SAMOBOR Radioklub Trg Matice hrvatske 5, 10430 SAMOBOR
9A1CHF GRADA ZABOKA Radioklub KumroveČka 4, 49210 ZABOK
9A1CHG GRADA ZABOKA Radioklub KumroveČka 4, 49210 ZABOK
9A1CHI VINKOVCI Radioklub Gajeva 18, 32100 VINKOVCI
9A1CHK SAMOBOR Radioklub Trg Matice hrvatske 5, 10430 SAMOBOR
9A1CHL HANIBAL LUCIĆ Radioklub Stambena 5, 21450 HVAR
9A1CHM SAMOBOR Radioklub Trg Matice hrvatske 5, 10430 SAMOBOR
9A1CHP PAZIN Radioklub M. B. Rašana 2/4, 52000 PAZIN
9A1CHQ NOVA GRADIŠKA Radioklub Frankopanska 43, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A1CHT NOVA GRADIŠKA Radioklub Frankopanska 43, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A1CHU DUBROVNIK Radioklub B.BogišiĆa 14, 20000 DUBROVNIK
9A1CIF DUBRAVA Radioklub Grižanska 3, 10040 ZAGREB
9A1CIG KAŠTILAC/Milin Radioklub Put Ravnih njiva 30, 21000 SPLIT
9A1CII ARENA-PULA Radioklub , 52100 PULA
9A1CIK MEđIMURJE Radioklub Vladimira Nazora 16, 40000 ČAKOVEC
9A1CIL MEđIMURJE Radioklub Vladimira Nazora 16, 40000 ČAKOVEC
9A1CJJ SISAK Radioklub Vatrogasna 2, 44000 SISAK
9A1CJK Petrinja Radioklub Matije Gupca 2, 44250 PETRINJA
9A1CJP VIDOVA-GORA Radioklub Petra JakšiĆa 4, 21400 SUPETAR
9A1CJT NOVI MAROF Radioklub Zagorska 27, 42200 NOVI MAROF
9A1CJV LOUIS BRAILLE Radio klub slijepih Draškovićeva 80/3, 10000 ZAGREB
9A1CJZ LOUIS BRAILLE Radio klub slijepih Draškovićeva 80/3, 10000 ZAGREB
9A1CKG KVARNER/PerkoviĆ Aron Radioklub Antuna Barca 12, 51000 RIJEKA
9A1CKH MEđIMURJE Radioklub Vladimira Nazora 16, 40000 ČAKOVEC
9A1CKJ ARENA-PULA Radioklub , 52100 PULA
9A1CKK GRADA ZABOKA Radioklub KumroveČka 4, 49210 ZABOK
9A1CKM ZADAR Radioklub R. BoškoviĆa 3, 23001 ZADAR
9A1CKT GRADA ZABOKA Radioklub KumroveČka 4, 49210 ZABOK
9A1CKY GRADA ZABOKA Radioklub KumroveČka 4, 49210 ZABOK
9A1CKZ LOUIS BRAILLE Radio klub slijepih Draškovićeva 80/3, 10000 ZAGREB
9A1CLB DUBROVNIK Radioklub B. BogišiĆa 14, 20000 DUBROVNIK
9A1CLC NOVSKA Radioklub , 44330 NOVSKA
9A1CLH AUGUST CESAREC Radioklub Stjepana Škreblina 1, 49218 PREGRADA
9A1CLM KORČULA Radioklub Biline b.b., 20260 KORČULA
9A1CLP NOVI MAROF Radioklub Zagorska 27, 42200 NOVI MAROF
9A1CLQ KUTINA Radioklub Augusta Šenoe 2, 44320 KUTINA
9A1CLR DUBRAVA Radioklub Grižanska 3, 10040 ZAGREB
9A1CLU ZADAR Radioklub R.BoškoviĆa 3, 23001 ZADAR
9A1CLV DUBRAVA Radioklub Grižanska 3, 10040 ZAGREB
9A1CLW KUTINA Radioklub Augusta Šenoe 2, 44320 KUTINA
9A1CLJ DUBRAVA Radioklub Grižanska 3, 10040 ZAGREB
9A1CMA JAN HUS Radioklub Masarykova 5, 43500 DARUVAR
9A1CMB KARLOVAC Radioklub Maksimilijana Vrhovca 15, 47000 KARLOVAC
9A1CMD TEHNIČAR Radioklub Ilica 256 b, 10000 ZAGREB
9A1CME GRADA ZABOKA Radioklub KumroveČka 4, 49210 ZABOK
9A1CMF TEHNIČAR Radioklub Ilica 256 b, 10000 ZAGREB
9A1CMJ NOVI MAROF Radioklub Zagorska 27, 42200 NOVI MAROF
9A1CMN TEHNIČAR Radioklub Ilica 256 b, 10000 ZAGREB
9A1CMQ TEHNIČAR Radioklub Ilica 256 b, 10000 ZAGREB
9A1CMS MEđIMURJE Radioklub Vladimira Nazora 16, 40000 ČAKOVEC
9A1CMT LUDBREG Radioklub Trg Svetoga Trojstva 16, 42230 LUDBREG
9A1CMU OSIJEK Radioklub KrižaniĆev trg 1, 31000 OSIJEK
9A1CMV TEHNIČAR Radioklub Ilica 256 b, 10000 ZAGREB
9A1CMW DUBRAVA Radioklub Grižanska 3, 10040 ZAGREB
9A1CNA SAMOBOR Radioklub Trg Matice hrvatske 5, 10430 SAMOBOR
9A1CND POREČ Radioklub Mate Balota 4, 52440 POREČ
9A1CNE SAMOBOR Radioklub Trg Matice hrvatske 5, 10430 SAMOBOR
9A1CNF GRIČ Radioklub Ul. Gualdo Tandino 18, 10000 ZAGREB
9A1CNU KARLOVAC Radioklub Maksimilijana Vrhovca 15, 47000 KARLOVAC
9A1CNV CRIKVENICA Radioklub Trg Stjepana RadiĆa 2/3, 51260 CRIKVENICA
9A1CNW NIKOLA TESLA Radioklub A.Hebranga bb, 43000 BJELOVAR
9A1COB OSIJEK Radioklub KrižaniĆev trg 1, 31000 OSIJEK
9A1COC KRAPINA Radioklub ZagrebaČka cesta 1, 49000 KRAPINA
9A1COD RIJEKA Radioklub , 51001 RIJEKA
9A1COE ORIOVAC/TekiĆ Radioklub Frankopanska 106, 35250 ORIOVAC
9A1COH ORAHOVICA Radioklub Bana JelaČiĆa bb, 33515 ORAHOVICA
9A1COK KRAPINA Radioklub ZagrebaČka cesta 1, 49000 KRAPINA
9A1CPB VIDOVA-GORA Radioklub Petra JakšiĆa 4, 21400 SUPETAR
9A1CPF AUGUST CESAREC Radioklub Stjepana Škreblina 1, 49218 PREGRADA
9A1CPG AUGUST CESAREC Radioklub Stjepana Škreblina 1, 49218 PREGRADA
9A1CPP RETFALA Radioklub Ljudevita Posavskog 14a, 31001 OSIJEK
9A1CPR AUGUST CESAREC Radioklub Stjepana Škreblina 1, 49218 PREGRADA
9A1CPS PETRINJA Radioklub Hrvatski dom,GupČeva 2, 44250 PETRINJA
9A1CQA BELIŠĆE Radioklub Vatrogasni dom, 31551 BELIŠĆE
9A1CQC SISAK Radioklub Vatrogasna 2, 44000 SISAK
9A1CQF BELIŠĆE Radioklub Vatrogasni dom, 31551 BELIŠĆE
9A1CQQ ZAGREB Radioklub Trg žrtava fažizma 14, 10000 ZAGREB
9A1CQW SISAK Radioklub Vatrogasna 2, 44000 SISAK
9A1CRA KRIŽEVCI Radioklub Strossmayerov trg 5, 48260 KRIŽEVCI
9A1CRC KRAPINA Radioklub ZagrebaČka cesta 1, 49000 KRAPINA
9A1CRD DARIO DUJMOVIĆ Radioklub Bana J.JelaČiĆa 12/1, 31226 DALJ
9A1CRH HRVAT.DRAGOVOLJAC/Novak Radioklub II. Senjski odvojak 3, 10000 ZAGREB
9A1CRI RIJEKA Radioklub , 51001 RIJEKA
9A1CRJ JOSIPOVAC Radioklub OsjeČka 66, 31221 JOSIPOVAC
9A1CRK CRIKVENICA/KružiĆ Radioklub Ulica K. Zvonimira 29, 51260 CRIKVENICA
9A1CRM VARAŽDIN Radioklub J. KrižaniĆa 33, 42001 VARAŽDIN
9A1CRN LABIN Radioklub Istarska 10, 52220 LABIN
9A1CRR BELIŠĆE Radioklub Vatrogasni dom, 31551 BELIŠĆE
9A1CRS SLAVONSKI BROD Radioklub Strossmayerova 26, 35001 SLAVONSKI BROD
9A1CRT ODAŠILJAČI I VEZE Radioklub Ulica grada Vukovara 269d, 10000 ZAGREB
9A1CRW LABIN Radioklub Istarska 10, 52220 LABIN
9A1JSB Radio klub Jelas P.P. 607, 35000 SLAVONSKI BROD
9A1CSK SISAK Radioklub Vatrogasna 2, 44000 SISAK
9A1CSM MLJET/Bašica Radioklub Kneza Branimira 39, 20000 DUBROVNIK
9A1CSS HRVAT.DRAGOVOLJAC Radioklub II. Senjski odvojak 3, 10000 ZAGREB
9A1CSV HRVAT.DRAGOVOLJAC Radioklub II. Senjski odvojak 3, 10000 ZAGREB
9A1CTA ARENA-PULA Radioklub , 52100 PULA
9A1CTB ZELINGRAD Radioklub Bocakova 11, 10380 SV.IVAN ZELINA
9A1CTE NOVSKA Radioklub , 44330 NOVSKA
9A1CTG MLADOST/Hrabar Radioklub Kneza Trpimira 45, 21220 TROGIR
9A1CTJ Narona Radioklub Hrvatskih iseljenika 2, 20350 METKOVIĆ
9A1CTL LIPIK Radioklub Slavonska 45, 34551 LIPIK
9A1CTM TRNJE Radioklub StupniČka 6, 10000 ZAGREB
9A1CTR SPLIT Radioklub Krležina 32, 21000 SPLIT
9A1CTT TRNJE Radioklub StupniČka 6, 10000 ZAGREB
9A1CTU NIKOLA TESLA Radioklub A.Hebranga bb, 43000 BJELOVAR
9A1CTZ TRNJE Radioklub StupniČka 6, 10000 ZAGREB
9A1CUA OZALJ Radioklub Zrinski i Frankopana 2, 47280 OZALJ
9A1CUO POREČ Radioklub Mate Balota 4, 52440 POREČ
9A1CUU VINKOVCI Radioklub Gajeva 18, 32100 VINKOVCI
9A1CUV KOPRIVNICA Radioklub Trg mladosti 1a, 48000 KOPRIVNICA
9A1CVT NOVI MAROF Radioklub Zagorska 27, 42220 NOVI MAROF
9A1CVU NOVI MAROF Radioklub Zagorska 27, 42220 NOVI MAROF
9A1CVV VINKOVCI Radioklub Gajeva 18, 32100 VINKOVCI
9A1CVW KARLOVAC Radioklub M. Vrhovca 15, 47000 KARLOVAC
9A1CVX NOVI MAROF Radioklub Zagorska 27, 42220 NOVI MAROF
9A1CWM GALEB Radio klub slijepih Pavlinski trg 4, 51000 RIJEKA
9A1CXX CAPRONTZA Radioklub Trg mladosti 1/a, 48000 KOPRIVNICA
9A1CZA OSIJEK Radioklub KrižaniĆev trg 1, 31000 OSIJEK
9A1CZC QUERCUS Radioklub Tomislavova 5a, 32255 SOLJANI
9A1CZZ TALAN CO Radioklub Dravska 2, 48000 KOPRIVNICA
9A1DAB NAŠICE Radioklub D.PejaČeviĆa 2, 31500 NAŠICE
9A1DFG SISAK Radioklub Vatrogasna 2, 44000 SISAK
9A1EZA LUDBREG Radioklub Trg Svetoga Trojstva 16, 42230 LUDBREG
9A1FAB KUTINA Radioklub Augusta Šenoe 2, 44320 KUTINA
9A1FBC PAKRAC Radioklub Braće Radića 13, 34550 PAKRAC
9A1FVW đAKOVO Radioklub Vijenac k.A.Stepinca 10, 31400 đAKOVO
9A1GIJ NIKOLA TESLA Radioklub A.Hebranga bb, 43000 BJELOVAR
9A1HBC TULE I VUŽIĆ Radioklub MirnoveČka 25, 10430 SAMOBOR
9A1HCD DARUVAR Radioklub Strossmayerova 32, 43500 DARUVAR
9A1HDE VARAŽDIN Radioklub J. KrižaniĆa 33, 42001 VARAŽDIN
9A1HST LABIN Radioklub Istarska 10, 52220 LABIN
9A1KDE BELIŠĆE Radioklub Vatrogasni dom, 31551 BELIŠĆE
9A1O OSIJEK Radioklub KrižaniĆev trg 1, 31000 OSIJEK
9A1P POREČ Radioklub Mate Balota 4, 52440 POREČ
9A1RKA RIKA Radioklub Mire R.Ban 14/3, 51000 RIJEKA
9A1RKG GUNJA Radioklub ŠimiĆeva 24, 32260 GUNJA
9A1RKV JADERA Radioklub B. KrnarutiĆa 2, 23000 ZADAR
9A1SEM đAKOVO Radioklub Vijenac k.A.Stepinca 10, 31400 đAKOVO
9A1W SAMOBOR Radioklub Trg Matice hrvatske 5, 10430 SAMOBOR
9A20D DARIO DUJMOVIĆ Radioklub Bana J.JelaČiĆa 12/1, 31226 DALJ
9A2L LUDBREG Radioklub Trg Svetoga Trojstva 16, 42230 LUDBREG
9A2S STUBICA/HuČiĆ Radioklub Podgorska cesta 30, 49240 DONJA STUBICA
9A2U OZALJ Radioklub Zrinski i Frankopana 2, 47280 OZALJ
9A2W DUBRAVA Radioklub Grižanska 3, 10040 ZAGREB
9A3B BELIŠĆE Radioklub Vatrogasni dom, 31551 BELIŠĆE
9A3W JADERA Radioklub B. KrnarutiĆa 2, 23000 ZADAR
9A4C GARIĆ Radioklub Kolodvorska 2, 43280 GAREŠNICA
9A4D DARUVAR Radioklub Strossmayerova 32, 43500 DARUVAR
9A4P VALLIS AUREA Radioklub Ul. Republike Hrvatske 1c, 34000 POŽEGA
9A4U LIPIK Radioklub Slavonska 45, 54551 LIPIK
9A4V VINKOVCI Radioklub Gajeva 18, 32100 VINKOVCI
9A5A RIJEKA Radioklub , 51000 RIJEKA
9A5D DUBROVNIK Radioklub B.BogišiĆa 14, 20000 DUBROVNIK
9A5Y JAN HUS Radioklub Masarykova 5, 43500 DARUVAR
9A5Z TALAN CO Radioklub Dravska 2, 48000 KOPRIVNICA
9A6K JOSIPOVAC Radioklub OsjeČka 66, 31221 JOSIPOVAC
9A6V ZADAR Radioklub R.BoškoviĆa 3, 23001 ZADAR
9A7A VARAŽDIN Radioklub J. KrižaniĆa 33, 42001 VARAŽDIN
9A7D đAKOVO Radioklub Vijenac k.A.Stepinca 10, 31400 đAKOVO
9A0QRP QRP KLUB FranjevaČka 5, 42220 NOVI MAROF
9A1A HRVATSKI DX KLUB , 10001 ZAGREB
9A1AAA HRVATSKI DX KLUB , 10001 ZAGREB
9A1KOZ HRVATSKI DX KLUB , 10001 ZAGREB
9A1KRA HRVATSKI DX KLUB , 10001 ZAGREB
9A1V EUROPSKI CENTAR RADIOAMATERA Radioklub Ulica 26. br.2, 20270 VELA LUKA
9A7L LABIN Radioklub Istarska 10, 52220 LABIN
9A7P PAZIN Radioklub M.B.Rašana 2/4, 52000 PAZIN
9A7S SISAK Radioklub Vatrogasna 2, 44000 SISAK
9A7T TULE I VUŽIĆ Radioklub MirnoveČka 25, 10430 SAMOBOR
9A8D DARIO DUJMOVIĆ Radioklub Bana J.JelaČiĆa 12/1, 31226 DALJ
9A8K KOPRIVNICA Radioklub Trg mladosti 1a, 48000 KOPRIVNICA
9A8M NIKOLA TESLA Radioklub Trg.A.StarČeviĆa 18, 31540 DONJI MIHOLJAC
9A9D NIKOLA TESLA Radioklub A.Hebranga bb, 43000 BJELOVAR
9A9M NOVI MAROF Radioklub Zagorska 27, 42220 NOVI MAROF
9A9W KRIŽEVCI Radioklub Strossmayerov trg 5, 48260 KRIŽEVCI
9A9Z ZAGREB Radioklub Trg žrtava fašizma 14, 10000 ZAGREB
9A1KMT KLUB MLAD.TEH. Radioklub Grižanska 3, 10040 ZAGREB
9A1CMC SOKOL Radioklub Matije Gupca 5, 51305 TRŠĆE
9A1AAM Rovinj Radioklub Buzetska 26, 52210 ROVINJ
9A1CDO MILNA Radioklub Milna, 21405 MILNA
9A1CKL ŠIBENIK Radioklub Petra ZoraniĆa 1, 22000 ŠIBENIK
9A1COL OBR. IND. ŠKOLA/ RK Županja Radioklub Ilirskog preporoda 32, 32270 ŽUPANJA
9A1CQD LEKENIK Radioklub ZagrebaČka 66, 44272 LEKENIK
9A1CTF FER Radioklub Unska 3, 10000 ZAGREB
9A1CWJ WiFiHR Jelsa sunČani otok Radioklub Soline bb, 21465 JELSA
9A1FER FER Radioklub Unska 3, 10000 ZAGREB
9A1K KUTINA Radioklub Augusta Šenoe 2, 44320 KUTINA
9A2A SPLIT Radioklub Krležina 32, 21000 SPLIT
9A6B BRDOVEC Radioklub Ilije GregoriĆa 26, 10291 BRDOVEC
9A7B VIDOVA-GORA Radioklub Petra JakšiĆa 4, 21400 SUPETAR
9A1SNG Slavča - Nova Gradiška Radioklub Kovačevac 15, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A1GEO Hrvatska Flora i Fauna Radioklub Lastovska 14, 10000 ZAGREB
9A1WFF Hrvatska Flora i Fauna Radioklub Lastovska 14, 10000 ZAGREB
9A3KKA Krunoslav KRANJČEC Klokovec 116, 49217 KRAPINSKE TOPLICE
9A3AGS Petar STRUJIĆ Pučišće, 21412 PUČIŠĆA
9A3DGS Stjepan GUMZI Jarki 128, 42208 CESTICA
9A3ATZ Tomislav ZORMAN Bregovita ulica 14, 42223 VARAŽDINSKE TOPLICE
9A3DHK Kristijan HAMER M. J. Zagorke 14, 40 000 ČAKOVEC
9A3NAT Natalija ŠKVORC Bukovac 82, 10000 ZAGREB
9A4ZI Ivan ARLOVIĆ-ŽEPIĆ Ljudevita Gaja 26, 32254 VRBANJA
9A4DC Damir CAR Zrinski Frankopana 6, 23000 ZADAR
9A3ECM Mladen CERINSKI Vrbovo 14, 49283 HRAŠČINA TRGOVIŠĆE
9A6GXY Marija ARLOVIĆ-ŽEPIĆ Ljudevita Gaja 26, 32254 VRBANJA
9A3CJM Monika JAMBREK Vidovečka 56, 42000 VARAŽDIN
9A3DLH Luka HAMER Zavnoha 13, 40000 ČAKOVEC
9A6SNW Zlatko MARTINOVIĆ St.Laminac 98, 43246 ŠTEFANJE
9A3EMS Mihael ŠKRNJUG N. Š. Zrinskog 102, 43212 ROVIŠĆE
9A7BPF Ivica ŠKVORC Bukovac 82, 10000 ZAGREB
9A3EJS Siniša JURKOVIĆ Bana Jelačića 39, 42206 PETRIJANEC
9A2ZS Zlatko STANEC Mirnovečka 8/1,Kladje, 10430 SAMOBOR
9A3CY Vladimir ŽUGČIĆ Ulica Begonija 8, 10360 SESVETE
9A7KYZ Željka MILARDOVIĆ Malinova 34, 44250 PETRINJA
9A9XX Željko JERČIĆ Mihačeva Draga 5, 51000 RIJEKA
9A2ES Ivica VLAHOVIĆ Slavonska 19, 10430 SAMOBOR
9A3DSK Silvio KOKAN Prilaz 1 br.5, 21400 SUPETAR
9A3DLR Robert STIPIĆ Južno predgrađe 43, 31000 OSIJEK
9A3DYL Marinela MAHMUTOVIĆ J.Kampfa 5, 34000 POŽEGA
9A2KK Duško ŠIMIĆ Matije Gupca 48, 32000 BOGDANOVCI
9A2AC Zlatan VERŠA D.Ščitara 2, 51000 RIJEKA
9A4SN Sanjin NERAL Dr.J.Grabovšeka 11a, 51000 RIJEKA
9A2ZR Dušan ALOBIĆ Spinčićeva 3, 51410 OPATIJA
9A3CDU Dubravko ŠUŠNJAR Pučišća, 21412 PUČIŠĆA
9A6DLY Dragutin MIKADI Veliki Raven 49, 48265 VELIKI RAVEN
9A3CTJ Jakov RUNJE Rogaj bb, 21412 PUČIŠĆA
9A7JLC Dragica MIKADI Veliki Raven 49, 48265 VELIKI RAVEN
9A3DNM Nina MARTINIĆ Pučišća, 21412 PUČIŠĆA
9A3COZ Zvonko ŠAFRANEC Mali plac 1b, 42000 VARAŽDIN
9A3DKV Valentino KARASEK Končanica 313, 43505 KONČANICA
9A3CTL Mirna MARIĆ 22.lipnja 19, 21400 SUPETAR
9A6ST Željko TOUSSAINT Vučanska 1a, 10000 ZAGREB
9A6ILH Davor STANKOVIĆ Prekobrdo 26, 43211 PREDAVAC
9A3WD Marijan MAGDIĆ Bjanižov 17, 51513 OMIŠALJ
9A7IWO Vlatko MOJZEŠ Umaška 19, 31000 OSIJEK
9A6SSB Milka DELAČ Kolodvorska 3, 31431 ČEPIN
9A3DVT Vladimir TEPEŠ Sokolova 31b, 34000 POŽEGA
9A3CPJ Jozica PLASTIĆ Pučišća, 21412 PUČIŠĆA
9A6BAG Stanko JOSIPOVIĆ Dom umirovlj."Kantrida", 51000 RIJEKA
9A4CD Igor DIANKOV Vajdin vijenac 10, 10000 ZAGREB
9A6PSM Silvano MARČELJA Juraši 35, 51216 VIŠKOVO
9A3CTP Tijana PETEJ Bunta bb, 21403 SUTIVAN
9A8YL Vesna ŽUGČIĆ Ulica Begonija 8, 10360 SESVETE
9A7BGA Zlata ZORKO Vukovarska 1a, 42000 VARAŽDIN
9A3CJD Jere RADIĆ Pučišća, 21412 PUČIŠĆA
9A2JJ Vinko MRDULJAŠ Puntarska 17, 21000 SPLIT
9A3BSB Stjepan BUNIĆ Gornja 44,Marčan, 42207 VINICA
9A3RI Ivica ROGOVIĆ Stube Petra Kružića 10, 51000 RIJEKA
9A3BRN Nikola BRATIĆ Maksimilijana Vrhovca 5, 47000 KARLOVAC
9A3DLI Ivana ILEŠ STIPIĆ Južno predgrađe 43, 31000 OSIJEK
9A6KGT Antun LAUTAR Ivana Kovača 25, 51305 TRŠĆE
9A3CAM Mario KINDLER Ljudevita Gaja 80, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A5AKZ Zoran KAŠTELAN Pučišće, 21412 PUČIŠĆA
9A7PBJ Branka JURIŠIĆ Umaška 26, 31000 OSIJEK
9A2YY Đuro VALENTAK A.Hebranga 76, 43000 BJELOVAR
9A3TDI Dražen STIJELJA Marije Grbac 29, 51000 RIJEKA
9A6NA Ivica LJUBENKOV Široke ledine 27, 42000 VARAŽDIN
9A3DZS Zvonko ŠOP Marija Stepčića 11, 51000 RIJEKA
9A3DIR Igor PROTIĆ Janka Jurkovića, 34000 POŽEGA
9A4MR Rajko MILIĆ Ivana Kukuljevića 8, 42220 NOVI MAROF
9A7PSK Krešimir STANČIČEK Čret 1, 42226 BISAG
9A8A Stjepan ĐURIN Milke Trnine 2a, 42000 VARAŽDIN
9A5K Krešimir KOVARIK Lug Zabočki 31d, 49210 ZABOK
9A3DEB Emil BABOK Kraljevec Gornji 1/c, 49284 BUDINŠĆINA
9A7GPF Branko KOVAČIĆ Jarek Bisaški 9, 42226 BISAG
9A3ZL Vladimir FERENČINA Zagorska 64, 42220 NOVI MAROF
9A6DUL Vladimir MATULOVIĆ F.Tuđmana 50, 23000 ZADAR
9A2Z Stjepan JOB Ljudevita Filipeca 25, 42000 VARAŽDIN
9A7AVV Draženka BABOK Kraljevec Gornji 1c, 49284 BUDINŠĆINA
9A7PZI Zlatko IVANČAN Jarek Bisaški 16/1, 42226 BISAG
9A3WM Mirko ANDRAŠEK Breznica 249, 42225 BREZNIČKI HUM
9A7BII Christian KLEN Varaždinska 76, 42220 NOVI MAROF
9A3WW Nedeljko VEVER Marofska 17, 42220 NOVI MAROF
9A6BIX Mario CIKRON Josipa Pupačića 2, 42000 VARAŽDIN
9A3DSN Nikola ŠANTEK Strmec 11, 42200 NOVI MAROF
9A5BAO Anđelo BRATOVIĆ Bratovići 43, Žužići, 52444 TINJAN
9A3FU Josip PATAČKO Matije Gupca 9, Bukovje, 10298 DONJA BISTRA
9A7LGQ Miroslav SINEK Alojzija Stepinca 14, 43000 BJELOVAR
9A3DEN Deni BABOK Kraljevec Gornji 1/c, 49284 BUDINŠĆINA
9A6BIE Marijan GRADIŠĆAK Krč 108a, 42220 NOVI MAROF
9A1KK Krešimir BABOK Kraljevec Gornji 1c, 49284 BUDINŠĆINA
9A5NV Vladimir NEUBERG Javorin Vrh 4a, 42222 LJUBEŠČICA
9A3DZT Tomislav ŽUGEC Maretići 4, 49283 HRAŠČINA -TRGOVIŠĆE
9A6RLS Vilim LEVAK Grginac bb, 43226 VELIKO TROJSTVO
9A7AYM Boris KLOPOTAN Remetinec 33, 42220 NOVI MAROF
9A7BIG Nenad MARŠIĆ Varaždinska 88, 42220 NOVI MAROF
9A4R Robert ŠESTANJ-PERIĆ Tina Ujevića 1b, 42000 VARAŽDIN
9A3HR Ivica POLANČEC Odvojak Đ.Sudete 21, 43000 BJELOVAR
9A7BAD Dragutin ŠTABEC Čanjevo 6, 42200 NOVI MAROF
9A4WW Alen KUTEN Janka Draškovića 18, 43000 Bjelovar
9A5ALO Mladen ŠANTEK Strmec 11, 42220 NOVI MAROF
9A3DCH Dino ŠALVARI A. Kovačića 8, Poljana Biškupečka, 42201 BERETINEC
9A3BRM Mara ROMEK P.Preradovića 4, 43000 BJELOVAR
9A4IZ Ilija ZUBAK Kneza Mislava 36, 35252 SIBINJ
9A4VM Vlado MARKUŠ Predavec,Dubravačka 30, 10312 KLOŠTAR IVANIĆ
9A7BWJ Zdenko MATOKOVIĆ Lj.Posavskog 17, 31000 OSIJEK
9A5AJF Faruk JUSUFAGIĆ Poljanice 4, 10000 ZAGREB
9A2NC Stipo RETKOVAC Vjenac I.Meštrovića 5, 31000 OSIJEK
9A3BDB Darko BULJAN K.Petra Svačića 38, 32000 VUKOVAR
9A3IL Svetislav RAJIČIĆ Bujska 11, 5100O RIJEKA
9A4MN Nenad MIHAJLOVIĆ Kosovec 21d, 48260 KRIŽEVCI
9A3GL Branko JURKOVIĆ Dr.Vladka Mačeka 31, 35000 SLAVONSKI BROD
9A2RV Stjepan KRKAČ Police 2, 10000 ZAGREB
9A4ZZ Mladen PETROVIĆ Vankinina 15, 10000 ZAGREB
9A3CRU Jure RUS Struga 66, 42230 LUDBREG
9A8MM Marko PERNIĆ Jurja Dobrile 20, 52000 PAZIN
9A6PGP Josip ČENAN Prominska 11a, 31000 OSIJEK
9A7IUY Ivica NITRAJ Kamenska ulica 17, 34334 KAPTOL
9A3CWW Kristina KELAVA Dr.A.Starčevića 1, 21400 SUPETAR
9A6LZT Tomislav ZDELAR Vladimira Varičaka 24, 10000 ZAGREB
9A3CET Ivana ETEROVIĆ Pučišća, 21412 PUČIŠĆA
9A3IK Željko ŠEMANOVIĆ Kaleta 11, 21400 SUPETAR
9A3GK Ivan HUDOLIN V.Nazora 4, 10360 SESVETE
9A3DBZ Boris KOZULIĆ Ružićeva 26, 51000 RIJEKA
9A3XW Marijan TURINA 1.maja 12, 51263 ŠMRIKA
9A6AON Dunja VUKUŠIĆ Drage Gervaisa 20, 51000 RIJEKA
9A3GV Željko IVANIŠEVIĆ Ivana Kramarića 2a, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A7KIE Ilija EĆIMOVIĆ Brodski Drenovac 70, Brodski Drenovac, 34315 RATKOVCI
9A2TN Franjo KOKORIĆ Daruvarska 64, 31000 OSIJEK
9A6PAN Davorin VITEZ Ljudevita Gaja 4, Kučan Marof, 42000 VARAŽDIN
9A6NIC Ivica CURIĆ Čemernička 30, 10312 KLOŠTAR IVANIĆ
9A7JQN Srećko ERHARD Ruđera Boškovića 4, 42000 VARAŽDIN
9A7KNG Tomislav ŠOMOĐI Dobronićeva 5/5, 10110 ZAGREB
9A3IM Aron PERKOVIĆ Antuna Barca 12, 51000 RIJEKA
9A4BL Tihomir STOJKOVIĆ Kalvarija 4b, 47000 KARLOVAC
9A3DBG Goran BABEL I.G.Kovačića 4, 32000 VUKOVAR
9A7AQV Mato MATIĆ Radovanje 66, 35250 ORIOVAC
9A3AIA Filip HORVAT Vukovarska 2, 34000 POŽEGA
9A3CTK Alvin ALIĆ Put Jezerina 33, 21400 SUPETAR
9A7JVR Draga KONDIĆ Drljanovac bb, 43272 NOVA RAČA
9A5ACT Karlo STARČEVIĆ Kralja Tomislava 32, 35410 NOVA KAPELA
9A8ABG Bernard GECK Put gaja 6, 21400 SUPETAR
9A7KDT Darko TABAKO Porat 33, 51511 MALINSKA
9A7JMS Srećko MINTAS Trenkova 35, 42000 VARAŽDIN
9A5ALA Željko BRUSAR Varaždinska 84, 42240 IVANEC
9A7GZA Vladimir TEKIĆ Frankopanska 106, 35250 ORIOVAC
9A1DXC Klub za daleke veze i natjecanja Radioklub Donja Brckovčina 1, 48260 KRIŽEVCI
9A0AA Klub za daleke veze i natjecanja Radioklub Donja Brckovčina 1, 48260 KRIŽEVCI
9A1ABE Slatina Radioklub HBraće Radića 2/II, 33520 SLATINA
9A3GZ Edo MIKIĆ Ribarska 23, 51260 CRIKVENICA
9A3CM Ljubica WAGNER Vladimira Nazora 57, 31400 ĐAKOVO
9A3DZO Zdenko FLAJPAN Radnička 15, 34000 POŽEGA
9A3DCN Darko MIGAČ Braće Radića 25, 42250 LEPOGLAVA
9A3ARC Ivan REBSELJ Cvijete Zuzorić 25, 10000 ZAGREB
9A6JWM Mihael ĐURAŠIN Brežane Lekeničke 39, 44272 LEKENIK
9A7KVZ Željko VULETIĆ Prominska 42, 31000 OSIJEK
9A2XW Berislav MARADIN S.Mihalića 2b, 47000 KARLOVAC
9A6AOA Sanjin EIGNER Škurinjskih žratava 34, 51000 RIJEKA
9A3DIM Mirko MARGETIĆ Živike 6, 35257 LUŽANI
9A7GXR Zlatko HARAMUSTEK Kralja Tomislava 140, 31431 ČEPIN
9A2ON Tomislav LOCI Vij.I.Meštrovića 72, 31000 OSIJEK
9A2OU Ivica ĆUTI Kneza Branimira 26, 31221 JOSIPOVAC
9A3CBL Ljubica BRIŽIĆ Dobriše Cesarića 1a, 44000 SISAK
9A2VR Božidar BABIĆ Vjenac Hrv.rep.9, 31550 VALPOVO
9A7IEB Đuro ROMEK Preradovićeva 4, 43000 BJELOVAR
9A4ZV Valent ZORKO Vukovarska 1a, 42000 VARAŽDIN
9A3SL Stjepan LOVREC Lučica bb, 10040 ZAGREB
9A2UO Željko JUGOVIĆ Božidara Magovca 55, 10000 ZAGREB
9A5ATF Tomislav FIJALA Graberska 13, 10310 IVANIĆ GRAD
9A2N Dragan CEROVEC V.Nazora 73, 44330 NOVSKA
9A3DCR Slavko SMREKAR F.Račkog 34, 42000 VARAŽDIN
9A5AN Nenad ROTTER I.Vidovčica 11a, 10000 ZAGREB
9A7JWX Stjepan BELAVIĆ Luščić 41b, 47000 KARLOVAC
9A9R Vladimir PAVLICA P.O.Box 312, 51000 RIJEKA
9A2BW Ivan PAVIŠIĆ Put Gaja 6, 21400 SUPETAR,O.BRAČ
9A5YY Neven MRDULJAŠ Dominika Mandića 90, 10090 ZAGREB
9A7DMN Ivan TERZIĆ Antuna Akšamovića 6, 35209 BUKOVLJE
9A4KV Vladimir KARAKATIĆ D.Lermana 10, 34000 POŽEGA
9A3BHZ Zlatko HARAMUSTEK Vj.Lj.Jonkea 20, 35000 SLAVONSKI BROD
9A2MN Franjo JANSKY Vjekoslava Karasa 7, 44000 SISAK
9A5ALC Bojan MATIĆ Zagrebačka 34, 35000 SLAVONSKI BROD
9A3ZK Dubravka VLAŠIĆ Mokrice 214b, 49243 OROSLAVJE
9A2GK Miljenko ČAVRAG Donja Švarča 52, 47000 KARLOVAC
9A7IGI Ivka MAGAŠ A.Starčevića 42, 32257 DRENOVCI
9A7AHR Dušanka BEZUH Malinova 34, 44250 PETRINJA
9A6ILI Ivica LJUBENKOV Široke ledine 27, 42000 VARAŽDIN
9A3DR Drago BRIŽIĆ Dobrice Cesarića 1/a, 44000 SISAK
9A3CCG Dalibor SMOTALIĆ Andrije Hebranga 109, 43000 BJELOVAR
9A5AZV Zora VUJIĆ Kučerina 47/1, 44250 PETRINJ
9A6IEM Milan MIHALJEVIĆ Šiftarova 2, 10310 IVANIĆ GRAD
9A7IDV Alen BLAŽIĆ B.Monjac 7, 51000 RIJEKA
9A6PPJ Juraj PAVLICA Ulica grada Vukovara 226g, 10000 ZAGREB
9A6KSU Dominik SABLJAK Trakošćanska 13, 10360 SESVETE
9A4AA Marko VESELIĆ Banj 41, 51262 KRALJEVICA
9A2VV Teodor ROMANIĆ Franjevačka 13, 43000 BJELOVAR
9A6GZI Željko IVANČIĆ Bili Brig 94, 35410 NOVA KAPELA
9A3DCL Slavica LISJAK Miroslava Krleže 1a, 42000 VARAŽDIN
9A3COK Mladen ŠANTALAB Crkovec 52, 42250 LEPOGLAVA
9A6AJL Krešimir PEJIĆ Mandlova 3, 10040 ZAGREB
9A6DKI Dalibor RETKOVAC Vijenac I.Meštrovića 5, 31000 OSIJEK
9A6DEM Goran BANJAC Bele Bartoka 48, 31000 OSIJEK
9A6DQN Lucijo BIRIN 10.Trokuti 10/I, 10000 ZAGREB
9A4EP Milan BJELIĆ V.Trokut 2, 10000 ZAGREB
9A3CAH Nenad VUKELIĆ Petra Preradovića 37, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A3DW Franko BERTOŠA Kolodvorski prilaz 8b, 52000 PAZIN
9A9P PAKRAC Radioklub Braće Radića 13, 34550 PAKRAC
9A5AZN Zdravko SERTIĆ Zeleno polje 21a, 31000 OSIJEK
9A6DTA Marijan DOROSULIĆ Podravska 17, 44000 SISAK
9A7DXN Zorislav BAŠIĆ Psunjska 71a, 31000 OSIJEK
9A2RX Krešimir SUDAREVIĆ A. Augustinčića 68, 33000 VIROVITICA
9A6NEC Anamarija KOSAR Alojzija Stepinca 28, 43000 BJELOVAR
9A3OA Nenad DAMJANOVIĆ Mate Kvešteka 12, 10340 VRBOVEC
9A6ARB Ivica GOJAK Banjsko Selo 23, 47250 DUGA RESA
9A7ICP Mirko GABRIĆ Radovanje 89, 35250 ORIOVAC
9A4IP Ivica PAULIŠIĆ Jelkovečka 10c, 42000 VARAŽDIN
9A2EI Boris JUGOVIĆ Adama Mandrovića 5, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A6AKD Đuro KALENIK Stjepana Radića 14, 43270 VELIKI GRĐEVAC
9A3DCT Alen SMONTARA Selci Križovljanski 39, 42208 CESTICA
9A3DTH Nenad ŽIVANOVIĆ 204.Vukovarske brigade 79/14, 32000 VUKOVAR
9A3CRS Stjepan RUS Struga 66, 42233 SVETI ĐURĐ
9A7JKM Margita KOVAČ Ilirska 28, 32010 VUKOVAR
9A6RHJ Krešimir ZEGA Jerka Ljubibratića 33, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A2UZ Zlatko TONKOVIĆ Kralja Tomislava 69, 31431 ČEPIN
9A3DBC Krešo LEROTA Vlaška 75a, 10000 ZAGREB
9A7SIO Slavko MILAKOVIĆ Sjenjak 36, 31000 OSIJEK
9A4HI Irena ŠAVOR Završje 26, 47271 NETRETIĆ
9A3DQ Dušan BILANDŽIĆ V.Đurđevića 175, 32222 BRŠADIN
9A7IYP Ivo DIJAN Put Raskrižja 31, 23206 SUKOŠAN
9A3ES Đuro PLEŠE Cubinec 73, 48260 KRIŽEVCI
9A4TL Josip PERKOVIĆ Ive Rukavine 33a, 44000 SISAK
9A6LVB Višnja GOLIĆ Nemetova 2, 10000 ZAGREB
9A7DAQ Branko ŠAVOR Završje br.26, 47271 NETRETIĆ
9A6JRZ Zoran RENDULA Augusta Šenoe 38, 48000 KOPRIVNICA
9A6DR Dubravko RAJNOVIĆ Ivana Pl.Zajca 4 (Lužac), 32000 VUKOVAR
9A2LA Zlatko FARKAŠ Rastočine Š-5, 51000 RIJEKA
9A3HB Muris HODŽIĆ Karla Dieneša 20, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A4ZO Zdravko BRAĐAŠEVIĆ Bana Ivana Mažuranića 4, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A2NI Ozren FURLAN Frana Kurelca 6, 51000 RIJEKA
9A3BMO Marko MILETIĆ Crni 21, 52220 LABIN
9A3ASA Stjepan ANDROIĆ Trg mladosti 9, 10290 ZAPREŠIĆ
9A6ZT Zdravko TODOROVSKI Brune Bušića 32, 10000 ZAGREB
9A6NSW Boris MAROŠINAC Dr.A.Starčevića 10/45, 32000 VUKOVAR
9A5AMH Marijan MARGETIĆ Sveti Križ 10, 49284 BUDINŠĆINA
9A2OV Vladimir ŠTOREK J.Truhelke 13, 10000 ZAGREB
9A3QM Vlado TUĐAN Sušačka 19, 47000 KARLOVAC
9A6KPL Leo POLJANČIĆ Kolodvorska 3,Batrina, 35410 NOVA KAPELA
9A6IAB Ivan ĆAVAR Frana Kršinića 23, 32000 VUKOVAR
9A3CVJ Vanja JANSKY Vjekoslava Karasa 5, 44000 SISAK
9A5ARM Mario VALJAK Pavlenski put 5d, 10090 ZAGREB
9A2B Boris TUĐAN Sušačka 19, 47000 KARLOVAC
9A6KNI Ivica KUŠANIĆ A.Starčevića 21,Batrina, 35410 NOVA KAPELA
9A4QI Nikola ORAČ Stjepana Radića 117, 10312 KLOŠTAR IVANIĆ
9A3FP Radojko DIDULICA Debanićeva 17, 10090 ZAGREB
9A3CDJ Jadran ĐUJIĆ 22. lipnja br.5, 21400 SUPETAR
9A3BKC Alen ČATIĆ Staro Pračno 1, 44000 SISAK
9A5BIP Igor PAVLETIĆ Škrljevo 115c, 51223 ŠKRLJEVO
9A3PJ Veljo CELESKI Istarska 49, 51000 RIJEKA
9A7PEP Emil PETREŠIN Vj.I.Česmičkog 19/1, 31000 OSIJEK
9A3WU Miljenko ŽUPEC Zagrebačka 115, 44330 NOVSKA
9A3DAB Arsen MARTINČEVIĆ Novaki 114, 42243 MARUŠEVEC
9A3DAL Ante LUJIĆ Prekobrdo 34, 43211 PREDAVAC
9A6DVR Nikola KONDIĆ Drljanovac 80a, 43272 NOVA RAČA
9A2YF Vladimir KOUDELA Pavla Radića 287, 34000 POŽEGA
9A3DCK Miroslav KOCIJAN V. Novaka 26, 42000 VARAŽDIN
9A7GRL Tihomir MAROŠINAC E.Kvaternika 79, 32000 VUKOVAR
9A3DBD Darko BRLETIĆ Brig 73/4, 51000 RIJEKA
9A3BKP Igor MALEK Strossmayerova 35, 44000 SISAK
9A7KLH Luka ILIČIĆ A.K.Mioščića 1, 43000 BJELOVAR
9A3FY Valent DRUGČEVIĆ Karlovačka 3, 10360 SESVETE
9A5ALV Luka VUKOVIĆ Isidora Kršnjavoga 12, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A7BOL Josip NOKTA Kranjčevićeva 22, 43500 DARUVAR
9A3BSE Siniša BIVAL Drage Gervaisa 58, 51000 RIJEKA
9A5AL Stjepan HOREŠOVSKI Dr.Franje Tuđmana 3, 31300 BELI MANASTIR
9A3AR Damir PETRUNIĆ Mrežničke Poljice 13, 47250 DUGA RESA
9A7PPD Dubravko PETRUNIĆ Mrežničke Poljice 13, 47250 DUGA RESA
9A7JPB Ivanka BOTINČAN Rakitnica 40, 48350 ĐURĐEVAC
9A4ZC Zoran ČANIĆ Zagrebačka 26, 42000 VARAŽDIN
9A3ADV Vlado DRVARIĆ Šemovečkih žrtava 46, 42000 VARAŽDIN
9A2GA Boris LANČA Demerska 3, 10251 HRVATSKI LESKOVAC
9A7PCR Rajko CRNČIĆ Eugena Kumičića 59, 42000 VARAŽDIN
9A6Z Ivan ZAGOREC Luščić 43c, 47000 KARLOVAC
9A2OT Stanislav GAJSKI Jurjevska 31a, 10000 ZAGREB
9A2LM Željko JAKOPOVIĆ Milkovićeva 26, 42000 VARAŽDIN
9A2UV Ivica DELAČ Kolodvorska 3, 31431 ČEPIN
9A5BJV Juraj VUCIĆ Majke Terezije 18, 35000 SLAVONSKI BROD
9A3DCP Marijan MIKEC Svetog Lovre 33, Veliki Lovrečan, 42208 CESTICA
9A5JM Marinko JURIŠIĆ Umaška 26, 31000 OSIJEK
9A2YD Nenad ĆOSIĆ Antuna Barca 3c, 23000 ZADAR
9A3DMX Miško VAGALA I.G.Kovačića 43, 32000 VUKOVAR
9A5O Sado TERZIĆ Ljudevita Posavskog 20, 48000 KOPRIVNICA
9A1MB Marijan BEGEDIN Matoševa 14, 47000 KARLOVAC
9A3DSZ Zvonimir STANEČIĆ Augusta Harambašića 54, 10434 STRMEC SAMOBORSKI
9A3CAK Branko KOLIĆ Naselje Urije 14, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A3BRR Robert ROMEK Vladana Desnice 2, 43000 BJELOVAR
9A7GFE Dražen JURIŠIĆ Jurja Haulika 16, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A4VF Franjo VUJIĆ Kučerina 47, 44250 PETRINJA
9A3APH Mladen POSEDI Travnik 20, 40000 ČAKOVEC
9A4SK Stanislav KINDLER Ljudevita Gaja 80, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A2HX Miroslav MIŠETIĆ M.Bataje 13, 51000 RIJEKA
9A5AIS Ivana SANIĆ Voćarska 20, 43500 DARUVAR
9A2OM Krunoslav FERIĆ Vij.I.Meštrovića 102/12, 31000 OSIJEK
9A6AQK Branimir RUNKAS Gustava Krkleca 3 , 10430 SAMOBOR
9A3ASI Siniša ŠIMUNEK Ljudevita Gaja 1a, 31431 ČEPIN
9A2VX Zvonimir ŠOŠTARIĆ T.Ujevića 16, 51000 RIJEKA
9A2AT Branko VIDOVIĆ Podravska 32, 43000 BJELOVAR
9A3BAB Antun BRKIĆ Ul.Vladimira Nazora 52, 35410 NOVA KAPELA
9A5ABH Branko HABUŠ Hanamanova 7, 10000 ZAGREB
9A7PKJ Juraj KONJEVIĆ Kralja Tomislava 71, 35423 VRBJE
9A4FV Vladimir FIJALA Graberska 13, 10310 IVANIĆ GRAD
9A3BHH Marijan SUBAŠIĆ Kozinska 64, 10370 DUGO SELO
9A3WP Goran GALIĆ D.Jambrešćaka 6, 10430 SAMOBOR
9A3DZI Darko ŽILIĆ Braće Radića 8, 31215 ERNESTINOVO
9A7KUL Miloš DRAGIĆ Rakovac 21/1, 47000 KARLOVAC
9A4JL Joso LJEVAR Sv.Ivana Krstitelja 74, 31326 DARDA
9A2XF Drago MIKEL Slavonska 6, 34000 POŽEGA
9A2JS Krešimir MALIĆ Babonićeva 25, 10000 ZAGREB
9A6TAQ Dragan ŽLIMEN Kosi 11/9, 51216 RIJEKA
9A6LVY Ivica ŽLIMEN Kršinićeva 24, 51000 RIJEKA
9A3IH Dragan KUŠTRA Presika 159, 52220 LABIN
9A3DTO Milan SUBOTIĆ Savezne R.Njemačke 213, 32000 VUKOVAR
9A3R Damir RUDELA Šujevići 74, 52000 PAZIN
9A4LT Vladimir VESELIĆ Dr.Milana Nemičića 6, 47000 KARLOVAC
9A2MR Dušan KOLIĆ Heinzelova 47b, 10000 ZAGREB
9A3ASH Marijan ŠVAGELJ Lipovčica 38, 48000 KRIŽEVCI
9A6KPG Milan BUNČIĆ Ul.Svetog Mateja 51, 10000 ZAGREB
9A6BGB Mladen JURIČKI Divka Budaka 9a, 10000 ZAGREB
9A6NGA Matej MAGAŠ A.Starčevića 42, 32257 DRENOVCI
9A6IND Damir NIKŠIĆ I.Gorana Kovačića 10, 35000 SLAVONSKI BROD
9A4OZ Oldrih ZNAMENAČEK Prvomajska 8, 43500 DARUVAR
9A6PMZ Željko MIHAJIĆ Stara Baška 258, 51521 PUNAT
9A2KI Istok KAPOV Naselje kralja Tomislava 4/III, 35000 SLAVONSKI BROD
9A2EK Jovan EGIĆ Ljupina 285, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A7IQH Saša MIHALJEVIĆ Šifarova 2a, 10310 IVANIĆ GRAD
9A3DRH Mario RENDULIĆ Bednjanska 12, 10000 ZAGREB
9A2GB Ivan DRŽANIĆ Kolodvorska 33, 10430 SAMOBOR
9A4TB Damir TABORŠAK Vinogradska 5, Mala Rakovica, 10430 SAMOBOR
9A3DCJ Josip CRNČIĆ Koprivnička 3, 42000 VARAŽDIN
9A2HF Franjo HORVAT Kuraltova 27, 10000 ZAGREB
9A6KZS Davorin BLAŽIĆ M.Vlačića 19, 23000 ZADAR
9A3BO Branimir POLČIĆ L. Matačića 3, 33000 VIROVITICA
9A7AA Zvonimir LJUTIĆ Škurinjskih žrtava 28, 51000 RIJEKA
9A2SS Stjepan STRIŠKOVIĆ Meštrovićeva 22, 51000 RIJEKA
9A3OW Damir KAHLINA Augusta Šenoe 8, 10340 VRBOVEC
9A6ARG Ivan KODRNJA Naselje Roganac 41, 47250 DUGA RESA
9A6NCC Ivica SUBAŠIĆ Kozinska 64, 10370 DUGO SELO
9A3BP Andrija BOTINČAN Rakitnica 40, 48350 ĐURĐEVAC
9A2GS Savo GOLIĆ Nemetova 2, 10000 ZAGREB
9A5CY Dean MILDE Preradovićeva 15, 43500 DARUVAR
9A3COI Danijel LANĐER Banjšćina 200, 42204 TURČIN
9A3AFM Franjo MLINARIĆ Zadvorska 17b, 10257 BREZOVICA
9A5TO Tomislav SANIĆ Voćarska 20, 43500 DARUVAR
9A3GE Martin JOVANOVAC Šamburinski put 34a, 51000 RIJEKA
9A6JWD Damir UGRIN Confi 53, 52420 ZAGREB
9A5DDT Dražen BLAŽIĆ Kostanjevička 7, 10251 HRVATSKI LESKOVAC
9A3DML Mladen MINIĆ Josipa Jelačića 17, 10430 SAMOBOR
9A3BNU Nikola UZELAC Mađari 88, 44211 BLINSKI KUT
9A3BVI Ivo VOLARIĆ Ivana Sušnja 4, 51000 RIJEKA
9A5ARK Slavko BLAŠKOVIĆ Ružić Selo 171, 51226 HRELJIN
9A5RC Željko SABLJIĆ K.P.Krešimira 31, 43000 VIROVITICA
9A6APT Josip JURINA I.odvoj.Mihanovićeve 7, 10296 ŽEINCI,LUKA
9A2HL Božidar PASARIĆ R.Katalinića 6, 51000 RIJEKA
9A6RQF Želimir KOLAR Bratina 230a, 10451 PISAROVINA
9A4TI Mirko ZALUŠKI Blinjski kut 17a, 44000 SISAK
9A3VX Realdo PERUŠIĆ Carevo 12, 51262 KRALJEVICA
9A6IUI Željko HORVAT Šetalište I.Meštrovića 3, 43500 DARUVAR
9A3CFB Božidar FAJS Mažuranićeva obala 36, 47000 KARLOVAC
9A3BKB Željko BASUGA Mađari 70, 44000 SISAK
9A3BKM Marinko KOVAČ Ilirska 28, 32000 VUKOVAR
9A5FF Franjo FRBEŽAR M.Gandhia 3, 10090 ZAGREB
9A3BHS Stjepan HARAMUSTEK Ul. Lj.Jonkea 20, 35000 SLAVONSKI BROD
9A4FR Rasim FAJKOVIĆ Riva Bodul 5, 51000 RIJEKA
9A3LG Zvonimir KARNIK Gundulićeva 43, 43500 DARUVAR
9A3FR Biserko SPUDIĆ Samovojskina 10, 47250 DUGA RESA
9A3COC Josip GULIJA Kebel 10, 49221 BEDEKOVČINA
9A3CAZ Željko STARČEVIĆ Cvjetna 17, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A2HQ Mirko VLADIĆ Dobri dol 61, 10000 ZAGREB
9A3ASL Diego KOŠTA Dolac 8, 51000 RIJEKA
9A6GYN Josip STARČEVIĆ Kralja Tomislava 32, 35410 NOVA KAPELA
9A3DCC Mladen KUTNJAK Gornja Voća 56, 42245 DONJ VOĆA
9A4TE Josip TRBUŠČIĆ Lišnica 40b, 47250 DUGA RESA
9A6IQK Željko ROBEK Ljudevita Gaja 3, 10310 IVANIĆ GRAD
9A7IOM Josip MAROJEVIĆ P. Radića 89, 33000 VIROVITICA
9A4YY Slavko BLAŽEKOVIĆ Lonja 164, Lonja, 44203 Gušće
9A3JE Ivan DOBROSAVLJEVIĆ Benčani 29, 51 216 VIŠKOVO
9A3BDJ Darko JURIŠIĆ Umaška 26, 31000 OSIJEK
9A5JR Ronald EISENWAGNER Božidarevićeva 4, 10000 ZAGREB
9A4VB Vladimir BAN Hećimovićeva 16, 10000 ZAGREB
9A2UW Marko TURAS Našička 4, 44322 LIPOVLJANI
9A7DUJ Franjo DUJAKOVIĆ Dravska 2, 32000 VUKOVAR
9A3IJ Krunoslav SPAIĆ Sjenjak 48, 31000 OSIJEK
9A1RC Igor FEHERVARI Školska 41, 10314 KRIŽ
9A2CB Vlado WAGNER Vladimira Nazora 57, 31400 ĐAKOVO
9A6RMI Borislav SPUDIĆ Stjepana Mihalića 6, 47000 KARLOVAC
9A2JZ Vladimir OREŠKI Babonićeva 50, 10000 ZAGREB
9A7DOA Josip DIMNJAŠEVIĆ Trpanjska 8, 31000 OSIJEK
9A2TE Stjepan BUNETA Piljenice 28, 44322 LIPOVLJANI
9A6DAC Mladen PANIJAN Turanj 77, 47000 KARLOVAC
9A6RCE Željko MATJAČIĆ Mrežnička obala 12, 47250 DUGA RESA
9A7BUN Tihomir DENER Lađarska 10, 31000 OSIJEK
9A5BDD Ivan PALČIĆ Hrvatskih Iseljenika 2, 10090 NOVALJA
9A6AIV Gordan ĆUĆIĆ Kačani 99, Grobnik, 51219 ČAVLE
9A7BFX Miljenko FARKAŠ Matije Gupca 16, Kučan Marof, 42000 VARAŽDIN
9A7IV Ivica VRANČIĆ Orehovečki brijeg 73b, 10000 ZAGREB
9A3DIP Igor PAVLIK Treštanovci 11, 34308 JAKŠIĆ
9A1MM Miljenko SRAGA Milke Trnine 3, 42000 VARAŽDIN
9A2PD Ivan GALIČIĆ Nas.J.Kozarca 28, 31550 VALPOVO
9A7LLK Vinko PODPEČAN Sveti križ 34, 51000 RIJEKA
9A3OL Stojan CEROVAC Velebitska 8, 51000 RIJEKA
9A3DPL Paolo LANČA Demerska 3, 10251 HRVATSKI LESKOVAC
9A3UV Zvonko KOLAKOVIĆ Vukovarska 4, 10310 IVANIĆ-GRAD
9A2JY Boris VRBANOVIĆ Pirovec gornji 47, 10000 ZAGREB
9A3DOZ Josip FLAJPAN Radnička 15, 34000 POŽEGA
9A7IDC Milan PAZDRIJAN Prnjarovac 53, 43240 ČAZMA
9A6NEB Elizabeta KOSAR Alojzija Stepinca 28, 43000 BJELOVAR
9A3YB Biserka JUGOVIĆ Božidara Magovca 55, 10020 ZAGREB
9A6RTP Vladimir ŠPLAJT Taborec 15, 10430 SAMOBOR
9A7LIJ Anka KOSAR A.Stapinca 28, 43000 BJELOVAR
9A2DC Josip PAHLJINA Mundanije 137, 51280 RAB
9A4CV Neven OULOVSKI Josipa Jelačića 18, 43000 BJELOVAR
9A6BVB Franjo MARŠIĆ Ivana Gundulića 23, 31000 OSIJEK
9A6KSF Oliver MOVRE Belajska Vinica 1, 47250 DUGA RESA
9A3DTT Marko TOŠIĆ Zrinski Frankopana 21/3, 42000 VARAŽDIN
9A3DFZ Zlatko FRANČEŠEVIĆ Ljudevita Posavskog 221, 32254 VRBANJA
9A7KJI Hinko HLUŠIČKA Praška 13, 43500 DARUVAR
9A6LPW Zdravko WALTINGER Ante Starčevića 29, Batrina, 35410 NOVA KAPELA
9A3SQ Aleksander BELLIAN Gundulićeva 93, 31000 OSIJEK
9A3DCO Krunoslav MIGAČ B.Radića 25, 42250 LEPOGLAVA
9A7JRV Vesna RICHTER Ivana G.Kovačića 38, 32000 VUKOVAR
9A7PML Đuro SUBOTIĆ Sav.Rep.Njemačke 213, 32000 VUKOVAR
9A3DV Vladimir NOVAČIĆ Gajeva 71, 31551 BISTRINCI
9A2UB Stjepan HRVOIĆ Dravska 18, 48356 FERDINANDOVAC
9A4VT Miško ZRNIĆ Hrvatskog sabora 12, 33411 GRADINA
9A4MZ Željko MESIĆ K.Tomislava 43, 35410 NOVA KAPELA
9A7GMB Darko RONKO B.Hanžekovića 7, 34000 POŽEGA
9A1BD Damir BILJEG Unska 3, 43000 BJELOVAR
9A7IMV Marija VARGA Mlinska 3, 31000 OSIJEK
9A2FT Ratimir PRELAC Vojnovićeva 22/10, 10000 ZAGREB
9A5AMV Zlatko MARGETIĆ E.Šlomovića 16, 33000 VIROVITICA
9A3CAI Ivan BOŽULIĆ Ljudevita Posavskog 13, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A5APP Pino MARKIĆ Glagoljaška 22, 51260 CRIKVENICA
9A4TT Branko KOSAR A.Stepinca 28, 43000 BJELOVAR
9A7IGB Antun ANTIČEVIĆ Veliki Šor 153, 32257 DRENOVCI
9A3DJT Jovica TANASIĆ Vase Đurđevića 150, 32222 BRŠADIN
9A6NRN Marko MARIJANOVIĆ Preradovićeva 43, 32000 VUKOVAR
9A5AMG Mihalj GALOVIĆ Vitezovićeva 8, 47000 KARLOVAC
9A2YO Julije NOVAK Ivana Gundulića 37, 32000 VUKOVAR
9A3BSV Vjekoslav SRAGA Milke Trnine 3, 42000 VARAŽDIN
9A7IYH Hrvoje MILAŠIN V.Becića 14a, 35250 ORIOVAC
9A6DMC Mario CIKRON Kačićeva 4, 42000 VARAŽDIN
9A3TN Boris HORVAT Vukovarska 2, 34000 POŽEGA
9A3OD Krunoslav ČAIĆ Vladimira Nazora 30a, 32275 BOŠNJACI
9A9C Đuro CEROVEC V.Nazora 73, 44330 NOVSKA
9A4TO Tonči MARTINIĆ Pučišća, 21412 PUČIŠĆA
9A2HU Zdravko JUGOVIĆ Kovačevac 127, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A3DCB Dražen KOŠĆAK Kolodvorska 18/1, 42000 VARAŽDIN
9A3WS Stjepan BUŠIĆ Matije Gupca 6, 10310 IVANIĆ-GRAD
9A6KJZ Žarko JAREC Eduarda Babića 4, 10310 IVANIĆ-GRAD
9A7JTL Zdravko PAVKOVIĆ K.Tomislava 134,Mošćenica, 44250 PETRINJA
9A7DJD Tomo KARAVLAH Osječka 135, 34000 POŽEGA
9A3AVD Dejan VITEZ Lj.Gaja 4,Kučan Marof, 42000 VARAŽDIN
9A2TX Vlado MANCE Čikoševa 4, 10000 ZAGREB
9A3ADE Damir ETEROVIĆ Talija 92, 21412 PUČIŠĆE
9A3CEE Ena ETEROVIĆ Talija 92, 21412 PUČIŠĆA
9A2JH Zvonimir HOCHSTADTER Ivana Šibla 18, 10020 ZAGREB
9A4LP Damir TURKALJ Naselje Slavonija II 2/6, 35000 SLAVONSKI BROD
9A2VN Sanjin ŽANIĆ S.Nikolića 36, 51500 KRK
9A2SB Zlatko MIOČEVIĆ Prenjska 25, 31431 ČEPIN
9A6JNH Davor BREBRIĆ Šetal.V.Lisinskog 7, 44250 PETRINJA
9A5ASZ Zoran STANEC Ljudevita Gaja 25, 10430 SAMOBOR
9A6BSZ Branko LATEČKI Donja Vlahinička, Zagrebačka 106, 44316 POPOVAČA
9A0W Ivan VLAŠIĆ Mokrice 214b, 49243 OROSLAVJE
9A2RK Damir ŠIMUNIĆ Kneza Domagoja 17, 10290 ZAPREŠIĆ
9A5AZE Tihomir JOVANOVIĆ Kneza Mislava 36, 35252 MARANOVIĆI
9A6NAM Davor PAVOŠEVIĆ M.Kraljevića 12, 34000 POŽEGA
9A3DZL Nebojša VIDEC Rožmarići 3, 51221 KOSTRENA
9A3DTK Marijan KOVAČ Ilirska 28, 32000 VUKOVAR
9A5AFC Alan FANTON Mihanovićeva 8, 51000 RIJEKA
9A2CD Conjo DIANKOV Vajdin vijenac 10, 10010 ZAGREB
9A2WY Dinko FILIPOVIĆ M.Feldmana 8, 33000 VIROVITICA
9A3IB Miljenko VUKUŠIĆ Drage Gervaisa 20, 51000 RIJEKA
9A3BJI Ivan JAČMENJAK Vrh Visočki 14, 42 224 VISOKO
9A6ALN Đuro JAGODIĆ Bukovje 45, 48260 KRIŽEVCI
9A3CI Anđelko SMOLJO Palagruška 1, 31000 OSIJEK
9A1TT Richard Thomas RILEY Dalmatinska 12, 10000 ZAGREB
9A6AIB Robert ERMENC Bukovačka cesta 18, 10000 ZAGREB
9A3ACF Saša SAMARĐIJA Lipovčica 18, 48260 KRIŽEVCI
9A4DI Ivanka DOBRIJEVIĆ Božidara Magovca 22, 10020 NOVI ZAGREB
9A3DJS Josip STEPINAC Kralja Zvonimira 118, 10000 ZAGREB
9A6NAF Slavko CVETKOVIĆ Sjenjak 137, 31000 OSIJEK
9A3XG Velimir VUKOVIĆ Isidora Kršnjavog 12, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A5BBD Dražen BAOTIĆ Savska 131, 10310 IVANIĆ GRAD
9A6DHY Velimir KOSTELAC Republike 130, 31208 PETRIJEVCI
9A2KO Eduard MARKIĆ Glagoljaška 22, 51260 CRIKVENICA
9A3AES Sanja PLEŠE Cubinec 73, 48260 KRIŽEVCI
9A9L Leon KANZLER S.Radića 115c, Šemovci, 48350 ĐURĐEVAC
9A5AT Željko KODRIĆ Petrinjska 48, 44000 SISAK
9A7PLS Stjepan LUKAČIN Markuševačka cesta 35, 10000 ZAGREB
9A2JK Martin ŠVACO Bana Jelačića 54, 48350 ĐURĐEVAC
9A2MI Miljenko MOGULIĆ Jurjevska 4, 10430 SAMOBOR
9A4W Tomislav KELAVA Dr.Ante Starčevića 1, 21400 SUPETAR
9A3BAJ Marko JAKOVAC Ul.B.Zrinskih 2, Batrina, 35410 NOVA KAPELA
9A7IPC Tomislav HOZMEC Priljevo 67, 32000 VUKOVAR
9A6SFK Božica STARČEVIĆ Cvjetna 17, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A1II Nada TUĐAN Sušačka 19, 47000 KARLOVAC
9A3CFM Mihael FRANCEKOVIĆ Cvetkovići 6, 10434 STRMEC SAMOBORSKI
9A3DHD Dragica HANŽEK Greda 41, 42243 MARUŠEVEC
9A3CEB Bruno ETEROVIĆ Talija 92, 21412 PUČIŠĆA
9A3HD Stelio DUNATOV I.M.Ronjgova 5, 51000 RIJEKA
9A4TA Miša NICINGER Matije Gupca 33, 33520 SLATINA
9A3PL Željko MULAC Hahlic 11, 51000 RIJEKA
9A3CEI Ivan ETEROVIĆ Pučišća, 21412 PUČIŠĆA
9A7KGD Damir ĐURASEK Jerka Ljubibratića 3, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A2WK Svetislav LALOŠEVIĆ Spinčićeva 3, 51410 OPATIJA
9A6KGG Zvonko BOCAK Đure Basaričeka 84, 48350 ĐURĐEVAC
9A7JAV Ana VIDMAR Kumrovečka 240, 44214 BOBOVAC
9A3DRF Franjo RUŽIĆ Mažuranićeva 49, 43500 DARUVAR
9A2C Marijan REČIĆ Vrbaska 1b, 31000 OSIJEK
9A3LJ Goran BEZUH Malinova 34, 44250 PETRINJA
9A2FY Vesna MIRAN Srebrnjak 168, 10000 ZAGREB
9A3BAD Danijel BRKIĆ Ul.Vladimira Nazora 52, 35410 NOVA KAPELA
9A2HM Krešo BIŠĆAN Mirka Bogovića 42, 10430 SAMOBOR
9A7JFV Zvonko PAUS A.Starčevića 136, 34000 POŽEGA
9A2ET Joco STARČEVIĆ Cvjetna 17, 35400 NOVA GRADIŠKA
9A4ID Darko MAGAŠ A.Starčevića 42, 32257 DRENOVCI
9A5MB Miroslav BEBEK Alojzija Stepinca 15, 32221 CERIĆ
9A6JGI Ivan GUŽVINEC Zrinski Frankopana 19, 42000 VARAŽDIN
9A3DWA Siniša BUNETA Piljenice 68a, 44330 NOVSKA
9A4KM Krešimir MILINKOVIĆ D.Cesarića 5, 34000 POŽEGA
9A3CGZ Goran ŽUGELJ Jozefinska cesta 88/1, 47250 DUGA RESA
9A6GOR Stjepan MARKUŠ Lipovec Lonjski 132, 10312 KLOŠTAR IVANIĆ
9A3CPV Mario BUKOVAC Podvožić 53, 47250 DUGA RESA
9A3BB Branko RUDAK Zagrebačka 40, 44322 LIPOVLJANI
9A3TG Ladislav BARTAKY Josipa Pavičića 4, 34000 POŽEGA
9A5BL Ljiljana BOŽAK Mirni put 4, 10450 JASTREBARSKO
9A7GEG Vinko KOVAČ Ilirska 28, 32000 VUKOVAR
9A6DYP Aleš STOPNIŠEK F.Kovačevića 11, 10000 ZAGREB
9A3DOS Alen ŽLIMEN Kršinićeva 24, 51000 RIJEKA
9A3CZE Željko SEKERMEŠTROVIĆ Trg Slavija 8, 32000 VUKOVAR
9A2UI Ivica ŠAŠEK T.Ujevića 23, 31551 BELIŠĆE
9A7JTR Anton KIRINČIĆ Svetog Antona 29, 51511 MALINSKA
9A4QQ Franjo ŠUBR Zagrebačka 107, 44330 NOVSKA
9A2EY Željko ULIP Kuhačeva 11, 10000 ZAGREB
9A3DVL Vlasta KOUDELA Pavla Radića 287, 34000 POŽEGA
9A3AWD Ivica DIMNJAKOVIĆ Čabdin 13, 10450 JASTREBARSKO
9A2NY Siniša VUKOBRATOVIĆ Vladimira Nazora 48, 31551 BELIŠĆE
9A3DCD Davor CAR Klenovnik 346, 42244 KLENOVNIK
9A2JO Željko WAGNER Vladimira Nazora 57, 31400 ĐAKOVO
9A3LI Darko CIKAČ Nine Vavra 21, 48260 KRIŽEVCI
9A5AAO Tibor OULOVSKI Josipa Jelačića 18, 43000 BJELOVAR
9A7JCY Franko PETANI Svetog Jeronima 7, 23000 ZADAR
9A5BLS Luka SAMELJAK Bili Brig 14, 35410 NOVA KAPELA
9A3DDL Krunoslav MILIČEVIĆ Blacko 1, 34310 PLETERNICA
9A6IIJ Marko ĆOSIĆ Trg prof. Robrtića 1, 32270 ŽUPANJA
9A6AJ Božidar MATIJAŠČIĆ Samoborska 17, Dubrava, 10430 SAMOBOR
9A3ED Ivica ŠINTIĆ Mažuranićeva 1. odvojak 5, 10430 SAMOBOR
9A3AAO Saša BJELOBABA Katalinićeva 6, 51000 RIJEKA
9A4LW Nikola ĐITKO Eugena Kvaternika 58, 32000 VUKOVAR
9A5AIH Ivan HORVAT I. Bakrana 15/1, 44000 SISAK
9A5IGY Igor KOVAČIĆ Dubrovačka 5/d, 47000 KARLOVAC
9A9RR Petar STRUJIĆ Put Macela 1/2, 21412 PUČIŠĆA
9A5BES Sanjin EIGNER Škurinjskih žrtava 34, 51000 RIJEKA
9ARS28 Sanjin EIGNER Škurinjskih žratava 34, 51000 RIJEKA
9A5KKA Krunoslav KRANJČEC Klokovec 116, 49217 KRAPINSKE TOPLICE
9A3LT Andrija TOMEK Naselje Tomeki 11, 49210 ZABOK
9A6TKS Tomislav KRPAN Gundulićeva 37/I, 10 000 ZAGREB
9A2LB Josip KALTNECKER Palmotića 31, 10410 VELIKA GORICA
9A3EKB Božica KOŠĆAK Kolodvorska 18/1, 42000 VARAŽDIN
9A5LUG Zdravko NOVOSELEC Lug Zabočki 55k, 49210 ZABOK
9A9T Tomislav KALTNECKER M.Gupca 31, 49210 ZABOK
9A7JZC Tomislav KUNST Stjepana Radića 2, 49210 ZABOK
9A5NLO Stipe KOŠĆAK Mlinovac 60, 43000 BJELOVAR
9A3EKM Marica KOŠĆAK Kolodvorska 18/1, 42000 VARAŽDIN
9A9HI Ivan HORVAT Klupci 74, 49223 SVETI KRIŽ ZAČRETJE
9A3SM Mato SAMARDŽIĆ Jure Kaštelana 20, 10000 ZAGREB
9A4DD Zoran TURKOVIĆ S.Radića 4,Čista Mlaka, 10361 SESVETSKI KRALJEVEC
9A8ZRS Janko OVEN Kot 28, 8333 SEMIČ
9A3EZO Zvonko OBADIĆ M. Stančića 5, 42000 VARAŽDIN
9A5C Krunoslav HORVATIĆ Naumovac 12/1a, 10000 ZAGREB
9A3EKT Terezija KOLAČKO M. Stančića 5, 42000 VARAŽDIN
9A2LX Slobodan KRNJETA Vukovarska 92, 31000 OSIJEK
9ARS24 Robert ERMENC Bukovačka cesta 18, 10000 ZAGREB
9A6LIC Darko PROKEŠ A.Paradžika 25, 31000 OSIJEK
9A5N Nenad ROTTER I.Vidovčica 11a, 10000 ZAGREB
9A4RG Ratko GOLIJANIN Punta Radman 12, 23231 PETRČANE
9A7LUX Krunoslav BRATOLIĆ Medvešćak 77, 10000 ZAGREB
9A6Y Slobodan KRNJETA Divaltova 196, 31000 OSIJEK
9A5DMC Mario CIKRON Josipa Pupačića 2, 42000 VARAŽDIN
9A7GAE Tihomir ŠTREKELJ Savska 20, 31000 OSIJEK
9A3WK Davor MIJATOVIĆ Opatička 16, 10000 ZAGREB
9A5DSZ Zvonimir STANEČIĆ Augusta Harambašića 54, 10434 STRMEC SAMOBORSKI
9A6T Zdravko TODOROVSKI Brune Bušića 32, 10000 ZAGREB
9A9V Nedeljko VEVER Marofska 17, Ključ, 42220 NOVI MAROF
9A2G Zlatko TONKOVIĆ Kralja Tomislava 69, 31431 ČEPIN
9A2PU Mauro LICUL Braće Levak 16, 52100 PULA
9A3GDN Nenad ĐORĐEVIĆ Hvarska 1a, 10000 ZAGREB
9A2MF Franjo MATIČIĆ Istarska 6, 52474 BRTONIGLA
9A6DJM Ivan LEVAK Plovnija, Piranska 7, 52460 BUJE
9A5BVI Ivo VOLARIĆ I. Sušnja 4, 51000 RIJEKA
9A7AIK Radojka PAHLJINA Mundanije 137, 51280 RAB
9A7GA Tihomir ŠTREKELJ Savska 20, 31000 OSIJEK
9A3JZ Darko BARIĆ Zbora narodne garde 15, 33000 VIROVITICA
9A6NIV Ivica ŠTEFIĆ Kranceti 68c, 52470 UMAG
9A7SSY Anica MATIČIĆ Istarska 6 , 52474 BRTONIGLA
9A3GDB Danijel BARIČEVIĆ Cvjetno naselje 6, 10410 VELIKA GORICA
9A1VZD SLOGA Radioklub Augusta Cesarca 10, 42000 Varaždin
9A6BHF Damir PETERNEL Zagrebačka 60, 43500 DARUVAR
9A5BBP Predrag IVANOVIĆ Zrinsko - Frankopanska 4a, 23000 ZADAR
9A3GBD David BARIČEVIĆ Cvjetno naselje 6, 10410 VELIKA GORICA
9A3GBI Ivan BARIČEVIĆ Cvjetno naselje 6, 10410 VELIKA GORICA
9A3GNB Nataša BARIČEVIĆ Cvjetno naselje 6, 10410 VELIKA GORICA
9A3SW Davor PERKOVIĆ Otokara Keršovanija 27a, 31400 ĐAKOVO
9A3RW Cvjetko REDE Matije Gupca 10, 51305 TRŠĆE
9A5AAP Ante PETROVIĆ Miljanovac 66a, 43541 SIRAČ
9A3GBG Gabrijel BARIČEVIĆ Cvjetno naselje 6, 10410 VELIKA GORICA
9A3IV Damir BRCKO Magdićeve stube 1, 10000 ZAGREB
9A6ZZ Ivica GOJAK Banjsko Selo 23, 47250 DUGA RESA
9A7DHU Dario GRAŠ Martinkovec 25l, 42223 VARAŽDINSKE TOPLICE
9A4PM Pero MEMED Vicina 5, 20000 DUBROVNIK
9A2IJ Željko GOVEKAR Brune Bušića 6, 10000 ZAGREB
9A6RT Alan FANTON Mihanovićeva 8, 51000 RIJEKA
9A3ARJ Jasmin REDŽEPAGIĆ Podgorska 8, 10000 ZAGREB
9A3GSA Marija SENTKIRALJ Dravska 4, 31431 ČEPIN
9A1EA Ivica ŽLIMEN Kršinićeva 24, 51000 RIJEKA
9A3GNP Nedeljko POPOVIĆ Otok Oštarijski 100a, 47302 OŠTARIJE
9A1DD Darko TABAKO Porat 33, 51511 MALINSKA
9A1AR Gordan ĆUĆIĆ Kačani 99, Grobnik, 51219 ČAVLE
9A7BB Sanjin EIGNER Milana Rustanbega 12, 51000 RIJEKA
9A7WA Mirko Juričak Poljani 48, 43290 Grubišno Polje
9A2QP Josip Bedeničec Bjelovarska c 17a, 48000 Koprivnica
9A1AA Ivica Novak A. G. Matoša 5a, 31551 Belišće
9A3ND Dubravka Novak A. G. Matoša 5a, 31551 Belišće
9A2R Željko Pilat Zrinskih i Frankopana 17, 47280 Ozalj

Nema vas u callbooku?

Ukoliko ste dobili prijedlog pozivne oznake od Hrvatskog radioamaterskog saveza ili već imate radioamatersku dozvolu, a nema vas u callboku, jeste li dali pismenu punomoć za objavljivanje vaših podataka? Objašnjenje i obrazac možete pronaći ovdje.

Ako ste to napravili, a i dalje vas nema u callbooku, javite se u ured Hrvatskog radioamaterskog saveza.

Vaši podaci su pogrešni?

Ako su vaši podaci u callbooku pogrešni, najbolje da se obratite izravno HRS-u (putem kontakt obrasca, e-mailom, telefonom ili osobno) kako bi dostavili ispravne podatke koji će onda u najkraćem roku biti zamijenjeni.